УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС
Галина Плачинда
Галина Плачинда
Журналіст з Києва

Блог | Мішель, гратулюю!

Мішель, гратулюю!

Спершу я прочитала книгу "Перший олігарх". І була вражена. Потім я знову прочитала книгу "Перший олігарх". Потім я примусила прочитати цю книгу всю свою сім`ю. Автором книги є Michel Terestchenko - внук свого діда - Михайла Івановича Терещенка - людини, котра у тридцять один рік володіла одним із найбільших статків Російської імперії, збудувала пів-Києва, у тому числі лікарні, сиротинці та богадільні, була депутатом Державної думи Росії, міністром фінансів, а тоді - іноземних справ у Тимчасовому уряді після Лютневої революції 1917 року. З приходом більшовиків він втратив усе, але спромігся почати своє життя з чистого аркуша і, перебуваючи в еміграції, став одним із найшанованіших фінансистів світу. Я щиро радію за онука свого великого діда – Мішеля Терещенка, який віднині – мер Глухова і за якого, на відміну від мерських виборів у Києві - проголосувала переважна частина глухівчан.

Читайте: Потужна антиросійська ін’єкція

Можливо – через кільканадцять років я з радістю зміню свою київську прописку на Глухівську, бо вірю, що Мішель Терещенко перейняв від своїх видатних предків (а був же ще прапрадід, цукрозаводчик Микола Терещенко) ті риси, які дозволять йому відновити душу і славу колишньої столиці Війська Запорозького. Мішель, гратулюю!

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...