УкрРус

Боротьба з "бурштиновою мафією" переходить з копалень у владні кабінети

Читати українською

Завтра парламентський комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, першим заступником голови якого я є, буде розглядати надважливе питання щодо незаконного видобутку бурштину у Рівненській області. Будуть повідомлені надзвичайно важливі дані та викрита вся схема "кришування" злочинного промислу місцевими високопосадовцями правоохоронних органів та в керівництві області. Оприлюдню факти корупційних зв’язків голови облдержадміністрації Віталія Чугуннікова та керівника Нацполіції Сергія Максимова. Нарешті всі дізнаються хто ж такий "дядя Фьодор".

Запрошую на засідання комітету журналістів, громадських активістів та правозахисників. Треба вже зараз звернути увагу та вжити заходів по декриміналізації Рівненщини на всіх рівнях, інакше ситуація ризикує вийти з-під контролю.

Одночасно із засіданням комітету, о 15:00 розпочнеться засідання Рівненського обласного адміністративного суду, де розглядатиметься незаконність відставки з посади голови Рівненської обласної ради радикала Володимира Ковальчука. Він був відсторонений внаслідок інтриг місцевої "бурштинової мафії", яка таким чином помстились Ковальчуку за його принципову позицію у боротьбі проти незаконного видобутку бурштину.

Сподіваюсь, що завтрашній день стане початком успішної боротьби проти "бурштинової мафії". Давно час перенести війну із розграбунком українських багатств з копалень у владні кабінети.

Присоединяйтесь к группам "Обозреватель Блоги" на Facebook и VKontakte, следите за обновлениями!

Наши блоги