Це справа не міністра - кожного з нас!

13.4т

Міністр освіти Сергій Квіт планує перевести з наступного року середню школу на 12-річний термін навчання. При всій повазі до міністра і тих держав, де навчаються по 12 років - я категорично проти. Навпаки, треба повернути в школу десятирічку! Збільшення терміну навчання - це суто екстенсивний шлях.

Натомість нам потрібно переглянути шкільні програми і підручники, вилучити звідти непотрібний хлам, яким іх забили за останні 20+ років. Запровадити нові ефективні методики навчання, оновити навчальну базу. Провести переатестацію вчителів, очистити школу від людей непрофесійних і випадкових. Тим, хто залишиться і справді може й хоче навчати дітей - дати гідну зарплату й можливість постійного післядипломного вдосконалення своєі професіі.

Школа має давати не атестат, а знання і світогляд - це головне, над чим мали би працювати міністр і міністерство! І ще одне - збільшення терміну навчання за нинішніх умов, коли діти "дорослішають" дуууже рано, завершиться тим, що до 12 класу школярки ходитимуть не лише вагітними, але й мамами з колисками по 1-2 дітей, нам це потрібно?

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги