Українці витрачають мільярди на "вбивчі" ліки

6.8т

Медики дуже стурбовані тим, що в українців відсутня культура у споживанні ліків. Зокрема, це стосується антибіотиків: люди занадто сильно захоплюються самолікуванням. Це призвело до того, що вилікувати звичайні інфекції стає дедалі складніше. Справа у тому, що нераціональне використання антибіотиків призводить до того, що бактерії мутують і стають нечутливими до антибіотиків.

Негативна тенденція щодо самолікування в Україні викликана декількома факторами:

По-перше, дуже багато антибіотиків безконтрольно використовуються у сільському господарстві і тваринництві і таким чином вони потрапляють в організм людини.

По-друге, в Україні не контролюється вживання антибіотиків і люди ними відверто зловживають. Дійшло до того, що 30% наших співгромадян лікують кашель та нежить антибіотиками.

Ситуацію зі зловживання ліками промовисто ілюструє статистика: щороку на антибіотики українці витрачають біля 15 мільярдів гривень! Тим часом, через стійкість людського організму до ліків, у Європі щороку помирає 25 тисяч осіб.

У цивілізованому світі, на відміну від нас, культура вживання рецептованих препаратів присутня. Закордоном людина, яка відчуває проблеми зі здоров’ям в першу чергу йде до лікаря, а не в аптеку. Зрештою, люди у цивілізованих країнах світу мають кращу фінансову можливість зміцнювати свій імунітет: вони вживають більше продуктів, які багаті на вітаміни та корисні речовини. Своєю чергою, українцям "вигідніше" купити ліків, аніж харчуватися правильно.

Читайте все новости по теме "Блог о жизни" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости