УкрРус

Лозунг "Україна без Кучми!" ще й досі актуальний

Воістину лозунг "Україна без Кучми!" ще й досі актуальний. І хто отого скелета витягнув з шафи щоб він знову гробив Україну? Ви ж подивіться - новоспечений мироносець разом з донбаськими бандюками в Мінську вирішує долю України. Ну й до чого Кучма добазікався? Зла не вистачає:

"Ми узгодили основні позиції щодо перемир'я і відводу українських озброєнь. Питання про особливий статус Донбасу в цей раз не обговорювалося, хоча ми і планували", - заявив спікер парламенту самопроголошеної Луганській народної республіки Олексій Карякін. Зокрема, досягнута домовленість "про відвід українських військ в радіусі на 30 км", - зазначив Карякін.

"По кордону досягли домовленості, що ОБСЄ буде присутній в обов'язковому порядку", - додав спікер. За його словами, мова йде про встановлення кордонів самопроголошених ЛНР і ДНР з рештою України. (???!!!)

З боку проросійських сепаратистів на зустрічі були присутні прем'єр самопроголошеної "Донецької народної республіки" Олександр Захарченко, віце-прем'єр ДНР Андрій Пургин, а також лідери самопроголошеної "Луганської народної республіки" - так званий "прем'єр" Ігор Плотницький і "глава парламенту" Олексій Карякін.

Чи хтось може уявити небезпеку наслідків такої домовленості? Тобто Донецький аеропорт здаємо, усі наші укріпконструкції в 30-кілометровій зоні віддаємо терористам, ну й Новоазовськ підпадає в радіус 30 кілометрів. І що ви на це скажете?

Наши блоги