УкрРус

Поки Савченко не отримає по писку...

25.5т

Тандіт зізнався, що Надя Савченко не попереджала СБУ про поїздку до Мінська на зустріч з ватажками ОРДО і ОРЛО. Спецслужби мають надалі не жувати соплі і цікавитися, де вештаються сумнівні особи з повноваженнями. Бо Надя раптом одноосібно домовиться про автономію для "ЛДНР" чи зіллє всі таємниці Захарченку і Плотницькому, а СБУ потім ловитиме гав і віддуватиметься по повній.

І взагалі, Савченко за півроку волі зробила усе, щоб урівняти себе з Нелею Штепою чи Монтян, чи Ірмою Крат, чи Вікторією Шиловою чи отією нахабною дамою з макаронами на голові, яка топить за долар по 5 на всіляких провокативних акціях.

Тобто урівняла себе з клоунесами, чиї імена уже символ якоїсь фігні, підстави чи симбіозу психічних проблем із нахабністю і постійним ПМС.

Сьогодні СБУ боїться розібратися з Савченко по ділу. Післязавтра вона вилізе в інтерв'ю в Тhe independent, де розкаже які всі хр*ни, корупціонери, яка чудова Росія і як варто пити на брудершафт з терористами. Саме демо-версію такої фігні зараз запустив Онищенко.

Коли наступаєш на одні граблі, вчишся, щоби інші не вдарили по черепушці знову. Поки Савченко не отримає по писку, вона далі їздитиме в російські посольства, труситися з ФСБ і брехатиме про те, як Україна не хоче звільняти бранців.

Присоединяйтесь к группам "Обозреватель Блоги" на Facebook и VKontakte, следите за обновлениями!

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Наши блоги