УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС
Дмитрий Гнап
Дмитрий Гнап
Журналист

Блог | Стосовно декларацій народного депутата Ігоря Луценка

Стосовно декларацій народного депутата Ігоря Луценка

Стосовно декларацій народного депутата Igor Lutsenko. Маємо неприємну ситуацію. На прохання мого колеги Vitaliy Shabunin, юристи Центр Протидії Корупції вивчили ці декларації. І вони кажуть, що пояснення Луценка про походження коштів непереконливі. А це значить, є підстави його підозрювати або в незаконному збагаченні. Або у внесенні недостовірних відомостей в декларацію.

Видео дня

Бо, навіть, якщо й справді, частину коштів (близько мільйона) він тримав на депозиті своєї родички, то як пояснити походження решти грошей - близько 1,5 мільйона, на які було придбано дачний будинок? Чому цих коштів не було в декларації за попередній рік? І звідки кошти на оренду квартири в 102 кв.м.?

Відтак, ми звертаємося до Ігоря Луценка з проханням оприлюднити документи на купівлю-продаж його нерухомості. І пояснити докладно походження всіх коштів за останній рік його депутатської каденції.

В разі відмови Ігоря, юристи Центру протидії корупції звертатимуться з відповідною заявою до прокуратури та суду. Але, я сподіваюсь, що до цього не дійде.

Неприємно про це писати, але ми не будемо робити винятків ні для кого. Навіть для друзів. Бо, друзі, які мають виняток, стають "любими друзями". Тобто гівном. Ми цього гівна вже нажерлися достатньо. Ні я, ні Шабунін, з цим миритися не будуть. Сподіваюсь на адекватність Ігоря в цьому питанні.

Стосовно декларацій народного депутата Ігоря Луценка
Стосовно декларацій народного депутата Ігоря Луценка
Стосовно декларацій народного депутата Ігоря Луценка
disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...