SunSay та Євробачення: слово на підтримку колеги

1,4 т.
SunSay та Євробачення: слово на підтримку колеги

Вставлю свої 5 копійок про український фінал Євробачення.

Видео дня

Раптово нізвідки на очі здивованої публіки з’являється практично невідомий масовому слухачеві артист SunSay. І одразу з реальним шансом на перемогу!

І починається те, що ми зараз дуже любимо: "А чому в Крим їздив? А чому в Росії виступає? Він взагалі не за сєпарів часом?" і таке інше… Авжеж, народ має право знати, коли йдеться про те, щоби представляти країну на міжнародному конкурсі. Але ж панове, йдеться про музиканта, а не про політика чи громадського діяча. І перед тим як рити компромат в соцмережах, варто було би спершу ознайомитися з його творчістю. Маю на увазі не одну чи дві пісні, а грунтовно.

Так трапилося, що я вже багато років і з великим задоволенням уважно слідкую за тим, що робить Андрій Запорожець, добре знаю всі його альбоми. І можу впевнено сказати – якби ви знали, про що він співає, більшість запитань виявилися би безглуздими.

Творчість SunSay – це глибока філософія і духовний шлях. Його пісні несуть ЛЮБОВ і СВІТЛО в самому високому розумінні цих слів. Відтак і люди, які приходять на концерти – ті, що шукають таких цінностей. Уявіть, такі люди є і в Криму, і в Росії… і вони нам точно не вороги. Бо для ЛЮБОВІ і СВІТЛА немає ані країн, ні кордонів. Навіть під час війни.

"Все ваши империи рухнут" - цієї одної коротенької цитати з пісні SunSay вже достатньо, щоби зрозуміти ставлення артиста до всіх політиків і правителів. І те, що його пісні слухають тут і там, насправді дає надію на майбутнє.

Я особисто їздив в АТО з концертами, дуже поважаю всіх колег-артистів, хто робив так само. Але я категорично не згоден з тим, щоби оцінювати творчість музиканта за кількістю поїздок в АТО чи відправлених туди бронежилетів, Тарасе Тополя, при всій моїй повазі до тебе і Антитіл за вашу волонтерську діяльність. Це різні речі.

Віддаю належне організаторам цьогорічного відбору на Євробачення – рівень артистів справді високий, за багатьох із них мені не було би соромно в Швеції. Коли будемо голосувати за фіналіста, давайте згадаємо що Європа далека від наших внутрішніх розборок. На їхніх глядачів справлять враження – яскравий, харизматичний артист і класна пісня.

Ось це нам і треба вибрати. А весь чорний піар і скандали краще взагалі до уваги не брати, бо в Швеції це нікого не цікавитиме.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...