У Росії є план зриву святкування 25-ї річниці незалежності України

34,3 т.
У Росії є план зриву святкування 25-ї річниці незалежності України

Росія відкрито в великій кількості поставляє і в Крим, і на окуповані території Донбасу багато важкої військової техніки, здебільшого наступального характеру. Майже на всіх телеканалах журналісти справедливо "допитують" запрошених співбесідників - що це все означає, чого можна чекати від Росії, які сценарії... 

На мій погляд, Росія просто готується відзначити 25-ту річніцю незалежності України. Можливо, навіть так, як це вона зробила в 2014 році, тільки з деякими поправками на нинішні реалії. 

Не може змиритися Росія з тим, щоб 25-річниця української незалежності пройшла нормально, щоб до Києва на святкування приїхали лідери провідних країн світу. Навіть, якщо Росія і не ризикне повторити щось на зразок серпня 2014 року, то створювана нею ситуація великої вірогідності сер"йозної ескалації буде невідворотньо продукувати високу гіпотетичність загрози особистій безпеці поважним гостям і їх відмову приїзду до Києва. Думаю, що у Росії уже розроблений і задіяний план, як не тільки зіпсувати, а як зірвати святкування 25-ї річниці незалежності України. 

Видео дня

Дуже багато важливої символіки у цьому святкуванні!!! Важливої не тільки для України, важливої не тільки для Європи, важливої і для Росії. Тільки для неї важливість ця зовсім інша - як зірвати це святкування. Україна уже більше двох років знаходиться в стані війни з Росією. Є поразки - є і перемоги. Але є те, чого немає ні в кого із європейських країн - це більш ніж дворічного досвіду ведення війни із ядерною наддержавою. Війни специфічної, не традиційної. 

Саме тому символізм 25-ї річниці незалежності України для Росії це своєрідна небезпека, небезпечний приклад для неї самої і для її нинішніх сателітів. 

Наша оборонно-безпекова система уже має хороший досвід і переконаний, активно працює по забезпеченню безпеки проведення 25-ї річниці незалежности не тільки в Києві. Багато буде також залежати від нормальної пильності громадян. Особливо, напередодні 24 серпня. На мій погляд, це той випадок, коли на два-три дні кожен чоловік має відчути себе добровільно мобілізованим.

Росії не вдасться зірвати 25-ту річницю незалежності України.
 

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...