newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img
Игорь Колиушко
Игорь Колиушко
Глава правления в Центре политико-правовых реформ

Блог | Проект Програми діяльності КМУ - зрада України?

Проект Програми діяльності КМУ - зрада України?

Сьогодні появився проект Програми діяльності КМУ. На жаль, справдилися песимістичні побоювання. Він абсолютно не спрямований на реалізацію положень Коаліційної угоди. Це означає, що дискусії про зміст Коаліційної угоди були відволікаючим маневром, який приховував реальні процеси формування Уряду.

Видео дня

Вважаю, що принципово важливо завтра в Парламенті не затвердити цей проект, на тій підставі, що він не реалізує положення Коаліційної угоди, а часом фактично суперечить їй.

Якщо БПП завтра проголосує за цей проект, це може означати початок одного з двох дуже негативних сценаріїв - або лідери БПП і НФ домовилися разом припинити дурити всіх обіцянками реформ і почнуть вирішувати всі проблеми за рахунок громадян, або БПП вирішив почекати поки Уряд Яценюка обламає собі зуби на спробах провести однобокі соціально-економічні реформи, щоб весною позбутися його і сформувати свій Уряд. Обидва цих сценарії базуються на старих пострадянських підходах до політики, а тому будуть фатально згубні для ситуації в Україні.

У нас, по-перше, немає часу на такі ігри, а, по-друге, якщо реформи називають "шоковою терапією", то це "шок без терапії". Суспільство не може безмежно довго чекати, вікно можливостей для реформ буде швидко зачинятися. І втрата цих можливостей фактично є зрадою України.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...