УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС
Орест Сохар
Орест Сохар
Шеф-редактор Obozrevatel

Блог | Тимошенко і Монако: коні не винні, чого на скажеш про "Батьківщину"

Тимошенко і Монако: коні не винні, чого на скажеш про 'Батьківщину'

Безперервно можна дивитися на три речі: спостерігати, як палає вогонь, тече вода і як говорить Юлія Тимошенко.

Видео дня

Але Тимошенко так само вправно вміє мовчати. Юлія Володимирівна професійно тримає рота на замку тоді, коли люди щось гостро хочуть почути від неї.

Ось зараз вся країна прагне дізнатися, чому її ставленик – міністр екології Ігор Шевченко, "долав" стихійне лихо у Василькові, сидячи у Монако. Літав він туди приватним бортом відомого коневода і нардепа Олександра Онищенка. Якби міністр повторив подвиг Ноя, евакуювавши до столиці грального бізнесу всіх постраждалих від пожежі на нафтобазі "БРСМ-нафта", то "Батьківщина" отримала б чимало додаткових балів собі в карму.

Але міністр кинув людей, полетівши приватним бортом на розваги. Літак належить бізнесмену, якого вважають "смотрящім" за Мінекології від нової влади.

Відтак запитання до Тимошенко: як така поведінка партійного соратника вписується в її соціальну доктрину?

Я пробував обговорити це питання з соратниками Тимошенко, і всі в один голос кажуть: мовляв, чого причепився, ти ж знаєш, вона свою квоту уступила…

Хвилиночку, якщо Тимошенко продала портфелі міністра екології за 2-3 млн дол. любителю коней і моделей, то нехай скаже про це прилюдно. Інакше хай мовчить до смерті і не критикує своїх соратників по коаліції жодним словом.

Батьківщину не обирають. Але "Батьківщину" - ще поки так. Тому виборці повинні знати, яка сторона подвійної політичної бухгалтерії Тимошенко ближча до реальності.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...