13 ноября • обновлено в 00:21
МоваЯзык
Блоги Мир

/ Блоги - Новости политики

Савченко. Природний ідіотизм чи банальний кріт?

96т

Наш народ завжди відзначався інфантильністю. Ну, і нездоланною лінню. Як інтелектуальною, так і банальною. Хтось має прийти і все нам, за нас зробити. Ми все ще чекаємо на Месію. От його і підсовують.

То все за нас має зробити Ющенко, то Тимошенко, то Віктор Федорович, то великий і могутній Кличко. Головне, щоб не я. А потім пішли дрібніші месії – Парасюк, Козак Гаврилюк, Ляшко. І гріх би цією дитячою рисою не скористатися нашим воріженькам.

Останнім нашим рятівником є, звісно, Надія Савченко. І все б нічого, хай би бавився народ. Та, на жаль, на кону не лише існування держави, а й наше персональне життя. І це не метафора – хто сумнівається, хай подивиться на те, чим завершився такий інфантилізм для жителів Донбасу – тепер процвітають.

Тому мене дістало. Далі мовчати не можна. Мені важливе життя моїх близьких. І нікому віддавати право вирішувати їх долю не хочу. Так само, як і зважати на наші українські менуети…

А тому про нашу чергову Месію:

- Савченко припустила, що бойовики хочуть говорити з нею

- Савченко вважає, що надання Україні зброї може призвести до Третьої світової війни

- Економічні санкції бажано скасовувати з часом відповідно до виконання чогось. Поетапно - сказала Савченко.

Тобто - легалізуємо бандитів і убивць, переконуємо Захід, що зброї Україні не давати, знімаємо з Росії санкції? Що далі? Що це - природний ідіотизм чи банальний кріт? Надя свідома того, що говорить чи ні? Чи просто голос Путіна?

Здається, що після першого заціпеніння і шоку від всіх цих откровєній, пора тверезо придивитися до пані Савченко. Без сентиментів - бо ж на кону наші долі. Кожного з нас. Бо вся ця ситуація доведе нас до катастрофи. Вже довела.

Я запостив статтю Юрка Винничука "Говори, Надю, говори", якого дістало одним з перших: "Я довго не висловлювався про Савченко, хоча від самого початку вона викликала в мене глибоку підозру. Зараз багато хто й сам бачить, чим вона дихає і на кого працює… Цікаво, що на сайті Медведчука "Украінскій вибор" усі виголошені Надею постулати давно присутні. Після усіх її заяв виникає тиха підозра, чи не є вона проектом Медведчука, який власне й брав участь у її обміні". Киньте оком на всю статтю – я навів лише одну цитату.

На що мені і Винничуку звернули увагу на коментар помічника Савченко Ірини Юзик:

"1. Санкції: Савченко вимагає посилення й розширення персональних санкцій щодо високопоставлених російських чиновників, включно з Володимиром Путіним. Тому що "Кремлю санкції байдужі, там не відчувають злиднів".

2. Допомога Україні зброєю: Так, вона за допомогу Україні зброєю, але все залежить з якою рішучістю й інтенсивністю це буде робитись. Якщо зараз завалити Україну зброєю усіх видів і потужностей - це може спровокувати Путіна до розв'язання 3-ї світової війни. Тому збройну й військову допомогу потрібно надавати поступово".

"Але ж важливі не так персональні санкції, це "укус комара", а системні. Тому відмова від системних санкцій, які б’ють по секторах економіки на користь персональних, - це зведення на манівцію. Знову сопілочка крисолова, яка заводить нас у болото". Про це вчора делікатно на 112 каналі сказав Безсмертний.

Делікатно, я ж пишу в режимі, заданому самою Савченко – напряму.

Ну і про зброю - важливий часовий фактор, але не в сторону сповільнення її постачання, як пропонує Савченко, а саме пришвидшення (що не означає, що верещати про це на кожному перехресті). От вже два роки "сповільнюють". Куди далі? Чекаємо, поки Україна гигне? А тут ще й Савченко "а давайте ще повільніше чи й взагалі ніколи не даватимемо, бо Росію роздратуємо". Звичайно Ірина Юзик крутий коментатор, але і ми відважилися щось докинути.І на закінчення.

Юрій Романенко прокоментував всю цю дискусію ще чіткіше: "Тарас, если кто-то крякает как Медведчук, повторяет тезисы Медведчука, то это и есть Медведчук. Савченко не для того раскручивали со стороны России, чтобы она вела проукраинскую политику. А поскольку ее раскручивали с момента, когда слили видео с допросом, то удивительно, что мало кто задавался вопросом, зачем русские сделали так много для становления украинского героя. Они же не дураки? Далеко не дураки, а это значит, что у них был мотив и выгода.

И если мы видим, что Савченко говорит то, что выгодно России, то мы и видим реализацию такого мотива и выгоды. Это не глупость, а именно реализация мотивов России, учитывая как Савченко системно повторяет тезисы несмотря на нарастающий вал критики. Поэтому нужно перестать удивляться тому, что говорит Савченко, а просто признать ее тем, кем она является де-факто "троянским конем", которого вольно или невольно используют для того, чтобы принудить Украину к капитуляции. Поэтому Савченко нужно усилиями общественности слить как можно быстрее. Этим мы сделаем неоценимую услугу Украине и самим себе".

Подпишись на наш Telegram. Присылаем лишь "горящие" новости!

Читайте все новости по теме "Политический блог" на OBOZREVATEL.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Показать комментарии
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы

Блоги / мнения

ads pixel