newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img
Тарас Возняк
Тарас Возняк
Український культуролог

Блог | Савченко. Природний ідіотизм чи банальний кріт?

Савченко. Природний ідіотизм чи банальний кріт?

Наш народ завжди відзначався інфантильністю. Ну, і нездоланною лінню. Як інтелектуальною, так і банальною. Хтось має прийти і все нам, за нас зробити. Ми все ще чекаємо на Месію. От його і підсовують.

Видео дня

То все за нас має зробити Ющенко, то Тимошенко, то Віктор Федорович, то великий і могутній Кличко. Головне, щоб не я. А потім пішли дрібніші месії – Парасюк, Козак Гаврилюк, Ляшко. І гріх би цією дитячою рисою не скористатися нашим воріженькам.

Останнім нашим рятівником є, звісно, Надія Савченко. І все б нічого, хай би бавився народ. Та, на жаль, на кону не лише існування держави, а й наше персональне життя. І це не метафора – хто сумнівається, хай подивиться на те, чим завершився такий інфантилізм для жителів Донбасу – тепер процвітають.

Тому мене дістало. Далі мовчати не можна. Мені важливе життя моїх близьких. І нікому віддавати право вирішувати їх долю не хочу. Так само, як і зважати на наші українські менуети…

А тому про нашу чергову Месію:

- Савченко припустила, що бойовики хочуть говорити з нею

- Савченко вважає, що надання Україні зброї може призвести до Третьої світової війни

- Економічні санкції бажано скасовувати з часом відповідно до виконання чогось. Поетапно - сказала Савченко.

Тобто - легалізуємо бандитів і убивць, переконуємо Захід, що зброї Україні не давати, знімаємо з Росії санкції? Що далі? Що це - природний ідіотизм чи банальний кріт? Надя свідома того, що говорить чи ні? Чи просто голос Путіна?

Здається, що після першого заціпеніння і шоку від всіх цих откровєній, пора тверезо придивитися до пані Савченко. Без сентиментів - бо ж на кону наші долі. Кожного з нас. Бо вся ця ситуація доведе нас до катастрофи. Вже довела.

Я запостив статтю Юрка Винничука "Говори, Надю, говори", якого дістало одним з перших: "Я довго не висловлювався про Савченко, хоча від самого початку вона викликала в мене глибоку підозру. Зараз багато хто й сам бачить, чим вона дихає і на кого працює… Цікаво, що на сайті Медведчука "Украінскій вибор" усі виголошені Надею постулати давно присутні. Після усіх її заяв виникає тиха підозра, чи не є вона проектом Медведчука, який власне й брав участь у її обміні". Киньте оком на всю статтю – я навів лише одну цитату.

На що мені і Винничуку звернули увагу на коментар помічника Савченко Ірини Юзик:

"1. Санкції: Савченко вимагає посилення й розширення персональних санкцій щодо високопоставлених російських чиновників, включно з Володимиром Путіним. Тому що "Кремлю санкції байдужі, там не відчувають злиднів".

2. Допомога Україні зброєю: Так, вона за допомогу Україні зброєю, але все залежить з якою рішучістю й інтенсивністю це буде робитись. Якщо зараз завалити Україну зброєю усіх видів і потужностей - це може спровокувати Путіна до розв'язання 3-ї світової війни. Тому збройну й військову допомогу потрібно надавати поступово".

"Але ж важливі не так персональні санкції, це "укус комара", а системні. Тому відмова від системних санкцій, які б’ють по секторах економіки на користь персональних, - це зведення на манівцію. Знову сопілочка крисолова, яка заводить нас у болото". Про це вчора делікатно на 112 каналі сказав Безсмертний.

Делікатно, я ж пишу в режимі, заданому самою Савченко – напряму.

Ну і про зброю - важливий часовий фактор, але не в сторону сповільнення її постачання, як пропонує Савченко, а саме пришвидшення (що не означає, що верещати про це на кожному перехресті). От вже два роки "сповільнюють". Куди далі? Чекаємо, поки Україна гигне? А тут ще й Савченко "а давайте ще повільніше чи й взагалі ніколи не даватимемо, бо Росію роздратуємо". Звичайно Ірина Юзик крутий коментатор, але і ми відважилися щось докинути.І на закінчення.

Юрій Романенко прокоментував всю цю дискусію ще чіткіше: "Тарас, если кто-то крякает как Медведчук, повторяет тезисы Медведчука, то это и есть Медведчук. Савченко не для того раскручивали со стороны России, чтобы она вела проукраинскую политику. А поскольку ее раскручивали с момента, когда слили видео с допросом, то удивительно, что мало кто задавался вопросом, зачем русские сделали так много для становления украинского героя. Они же не дураки? Далеко не дураки, а это значит, что у них был мотив и выгода.

И если мы видим, что Савченко говорит то, что выгодно России, то мы и видим реализацию такого мотива и выгоды. Это не глупость, а именно реализация мотивов России, учитывая как Савченко системно повторяет тезисы несмотря на нарастающий вал критики. Поэтому нужно перестать удивляться тому, что говорит Савченко, а просто признать ее тем, кем она является де-факто "троянским конем", которого вольно или невольно используют для того, чтобы принудить Украину к капитуляции. Поэтому Савченко нужно усилиями общественности слить как можно быстрее. Этим мы сделаем неоценимую услугу Украине и самим себе".

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...