Блог | Чи збираюся я стати народним депутатом

Украинские политзаключенные

Мені часто, особливо останнім часом задають питання, де я працюю, чим займаюся, де я живу та які в мене плани майбутнє. Чи збираюся я стати народним депутатом, зайнятися політикою або увійти в будь-яку партію.

Видео дня

Останні вісім місяців після мого звільнення, я займався та продовжую займатися волонтерською діяльністю на громадських засадах виконання обов'язків перед країною в МЗС, на платформі для сприяння визволенню політв’язнів.

За можливості я брав активну участь в різноманітних заходах в Україні та за її межами. Але весь цей час для мене гостро стояло та й досі є питання працевлаштування. Для елементарного існування, мені необхідна постійна заробітна плата.

Держава надала мені квартиру в Києві для тимчасового користування, до того моменту поки не буду в змозі винайняти власну. Уряд мені в цьому дуже допоміг, але було б доцільними розробити програму щодо соціальної адаптації для політв'язнів Кремля. Особливо тих, які проживали в Криму й втратили свого часу не тільки свободу, а й все своє рухоме і нерухоме майно.

У ситуації, що створилася, я вирішив піти вчитись та займатись тим, що мені дійсно по душі і де я зможу себе забезпечити. Пишу книгу, частки якої, я сподіваюсь, будуть продовжувати публікувати в Крим.Реалії чи інших ЗМІ.

Наразі я навчаюся та частково працюю "тестувальником програмного забезпечення" і проходжу курс з вивчення технічної англійської мови. Буду радий пропозиціям з працевлаштування ...HRи мої Вам привітання!

Одночасно, я продовжую займатися темою політв'язнів. За проектом розробленому на платформі МЗС готую матеріали, списки людей, причетних до незаконного утримання українців в Росії і для включення їх до списку Магнітського. За потреби борюся за країну на міжнародних майданчиках.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...