Стратегічна загроза Росії

22.6т

Зараз, на вітчизняних шпальтах доволі модно стало розмірковувати про усілякі проблеми Росії, які неодмінно мають з нею трапитись "у найближчий час", треба лише дочитати наступного містечкового політолога, який, саме про це й завзято розповіда.

Одним з таких, модняцких неподобств, яке неодмінно має "поставити Росію навколішки" є тема її "кітаїзації", яка, на думку, більшості вітчизняних фахівців, неодмінно призведе до її розвалу як країни, як імперії зла.

Але ж спробуємо з'ясувати чи на справді це так, використовуючи, як зазвичай "їх" джерела, бо ж наші, можуть бути, м’яко кажучи, дещо не об’єктивними, зважаючи на бажання насолити ворогові і хоча б в думках насолодитись його найскорішим та безапеляційним крахом.

Так, російський ресурс "Версія" надав матеріали з яких візьмемо лише найбільш важливі тези для загального розуміння проблеми.

Почнемо з того, що загальна кількість "китайських фермерів сягає 300 мільйонів". Може це й не багато, але, якщо врахувати, що загальна кількість населення Росії на 2013 рік була 143,5 мільйонів і це, без врахування загиблих нині на Донбасі, то лише одних фермерів в Китаї, як бачимо, у двічі більше, а ніж всього населення Росії, включно із загиблими на Донбасі та тихенько там прикопаних в посадках, наче оскаженілих псів.

Так, вся оця орава китайських господарів має у своєму розпорядженні лише по два акри землі, тобто 4047 м², а це означає, що вони не мають навіть по пів гектару для ведення фермерства.

Саме тому, китайці й масово ринулись на російський "Далекий Схід", де вони орендують, зокрема по 82 акри, як отакий собі Лі Ченгбіна, згаданий у статті.

А тепер головне – оцей Лі, обробляє землю разом із сином на залишеною від радянської епохи техніці. Уявляєте, яка там продуктивність? Разом з тим, вони справно розраховуються з місцевою мешканкою за оренду не маленької ділянки.

Місцеві визнають, що не можуть змагатись з китайцями в працездатності, але не уточнюють чому саме. Відповідь дуже проста – за заявою, голови місцевої ради Єврейської автономної області Людмили Ворон, "місцеве населення зіпсоване", бо ж чоловіки занадто вживають оковиту і категорично, при цьому, не бажають працювати.

Це реально важливо, бо ж говорять вони, росіяни, а не "українська пропаганда", якій вони приписують суцільну брехню. Так от корінні мешканці Єврейської автономії, тобто – справжні руські самі признають, що чоловіча половина це – ледарі і алкоголіки, а тепер задумаємось, звідки ля беруться оті захисники "руського міру" на Донбасі. Саме оця російська шваль, постійно п’яна,злиденна і не бажаюча працювати приїжджає на Україну із єдиною метою – легкий, а головне безкарний пограбунок заради тієї ж самої "огняної води", бо ж на місці в Російській глибинці усе вже давно пропито та продано, а бухати хочеться кожний день, це ж не їжа, з якою можна й потерпіти.

Більш того, місцеве населення, не зважаючи на невдоволення націоналістів "з центру" вбачає саме в "китайській експансії" надію на "відродження регіону", а це означає, що на місцевому рівні не лише ніякої протидії цій навалі не буде, а навпаки, саме місцева влада буде усіляко цьому сприяти, незважаючи на далекі волання націоналістів "з центру".

Проблема сучасної Росії у тому, що вона намагається жити мірками давно вже розваленого Радянського Союзу, але це все виглядає не лише комічно, але й безглуздо, не зважаючи на Донбас, де це, ще й – трагічно.

Зокрема, Ворон зазначає, що регіон в 30-х роках створювався для проживання євреїв. Нині ж там проживає аж 2 єврейські сім'ї, разом з тим за кількість китайців ніхто сказати напевно не може, бо вони, по-перше не реєструються, по-друге живуть прямо в полях де й працюють. Але ж насправді їх дуже багацько.

При цьому, китайці не лише виснажують ґрунти, але ще й фактично вбивають їх неймовірною кількістю ядохімікатів і вдобрив.

З цього приводу, і Жириновський, і відомий російський режисер Станіслав Говорухін неодноразово піднімали питання щодо "масової китаїзації Далекого Сходу Росії", вважаючи, що у найближчий час, регіон перетвориться "більше в китайський, а ніж у російський", але ж Путін не бажаючи псувати відносини із стратегічним партнером, не робить будь яких конкретних кроків по попередженню цього лиха.

І останнє: "далекосхідні регіони складають майже 40% території всієї країни, при цьому вони неймовірно малонаселені – усього 6,1 мільйонів осіб" і це в той час, як "лише в одній китайській провінції Хейлунцзян проживає більш ніж 38 мільйонів, що в 200 раз перевищує населення згаданої Єврейської автономної області".

Тому, висновок такий. Загроза "китаїзації" Далекого Сходу Росії насправді не є надуманою, вона реально існує і в далекій перспективі обов’язково призведе до величезних проблем для Росії, аж до відчуження цих територій.

Більш того, Росія не здатна нині протистояти цій проблемі і справа навіть не в бездіяльній позиції Путіна, а у тому, що Росія зараз просто немає жодних важелів протистояти цій тихій, а головне мирній навалі чужорідного населення на власні землі і в майбутній осяжній перспективі вони не виникнуть, через що ситуація лише погіршуватиметься.

Разом з тим, нам українцям чекати цього розвалу не варто, бо ж не відомо коли він станеться. Краще ж не розраховувати на проблеми кровожерливого сусіда, а набиратись власних сил, щоб гідно спромогтись давати йому відсіч тут, у європейській частині континенту, на власній землі, а там, з азійського боку, китайці своє діло знають і потихенько перетворять російський Далекий Схід на китайський – Будда їм у поміч.

Читайте все новости по теме "Блог о событиях в мире" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости