УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Блог | Савченко готова зробити пропозицію президенту

Савченко готова зробити пропозицію президенту

Савченко по цимбалах, що про неї думають і що про неї пишуть. Вона абсолютно переконана у своєму покликанні і своїй обраності. Вона прекрасно розуміє, що сьогодення це саме її , а не чийсь інший, зірковий час. А завтра для неї, як для політика, може й не настати зовсім.

Видео дня

Депутатський імунітет дозволяє Надії безперешкодно рухатися країною і світом. А нові інформаційні приводи дозволяють утримувати увагу публіки на короткому поводку.

Зустріч у Мінську з ватажками "днр-лнр" і її тематика свідчать про те, що Савченко йде в мейнстрімі геополітичного процесу. Без сумніву, вона вже готова зробити пропозицію президенту, але напевне дочекається сесійного тижня і зробить це публічно в залі парламенту. Фактично, Савченко демонструє світові, що проблема мінських перемовин є виключно проблемою Банкової, яку при бажанні може вирішити навіть вертолітниця з депутатським мандатом, а не те що так звані експерти з так званими вповноваженими особами.

Читайте: Савченко тайно встречалась с Захарченко и Плотницким

І навіть якщо СБУ представить керівництву країни, а згодом і суспільству, докази того, що Надія є беззаперечним агентом Кремля, будь-який український суд її легко виправдає. Бо доказами такої діяльності не можуть слугувати зустрічі з ватажками самостворених колоній РФ на сході України. Адже ані президент, ані парламент досі не визнали "лнр і днр" терористичними організаціями, не зважаючи на те, що такі законопроекти в парламенті є. А якщо так , то терористи де-юре не є терористами. А Савченко не є зрадницею.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...