УкрРус

Хоча йому 76

  • Хоча йому 76 | фото 1
    1/1
    © Facebook Богдана Гдаля

Це Віталій Нещадименко. Як виявилося, достатньо відомий нейрохірург, людина яка спеціалізується на правильній поставі. Має свою професійну і життєву філософію. Дуже позитивний дядько.

Заговорив до мене зовсім випадково, коли вигулював собаку на горі Дитинці біля Пейзажки. Я фоткав паростки через листя акації, а він просто запитав про фотоапарат.

З вигляду й не скажеш, що це людина, яка має якийсь статус. Відкритий, живий, каже, що за відчуттям йому 18 років. А для інших, мовляв, вистачить сивини на голові. І дійсно, відчуваєш людину як однолітка. Хоча йому 76.

Довго розказував про свою практику, про те, що хоче в Києві відкрити спеціальний центр здоров’я зі своєї спеціалізації. А ще казав, що коли в гармонії зі світом, то от хочеться в певний вечір відпочити, то й ніхто з клієнтів не дзвонить. А як потрібні гроші, то відразу купа дзвінків. Мовляв, все у світі пов’язано.

Так от дивишся на людину і розумієш, що вік не має ніякого значення. Живіть на повну, скільки б вам не було і яка б сивина не била в скроню.

Присоединяйтесь к группам "Обозреватель Блоги" на Facebook и VKontakte, следите за обновлениями!

Наши блоги