На окупованому Донбасі цілком можливі відкриті бунти, які на тих територіях вже відбувалися. Але в таких справах гарячкуватість може призвести до вкрай негативних наслідків, тому українцям, які перебувають на окупованих територіях, треба діяти дуже виважено і дуже обережно, аби зайвий раз не наражатися на фізичне знищення.

Як приклад можу привести сумнозвісний факт Варшавського повстання під час Другої світової війни. Тоді, не чекаючи планових дій німецької армії, поляки повстали. Щоб їх підтримати радянській армії довелося йти у непідготовлений наступ і врешті було втрачено 100 тисяч життів, а повстання гітлерівцями було придушено.

Звісно, за долі ватажків "ДНР-ЛНР" я переймаюсь менш за все. Ні хвилини не сумніваюсь, що вони встигнуть втекти. А чи спіткає їх доля Януковича чи Жиліна, - поживемо побачимо.

Погіршення рівня життя призводить до зміни настроїв у суспільстві. Я про це вже казав. Серед тих людей, які зараз тримають зброю у руках, громадян України не більше 35%. Серед них більшість готова добровільно скласти зброю. От такі настрої.

Читайте все новости по теме "Блог о жизни" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости