newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Блог | Ганебна люстрація замість чесної ревізії

Ганебна люстрація замість чесної ревізії

Взагалі наша влада їздить нашими автошляхами? Бо так званий "точковий" ремонт уже змило літніми зливами, і українські водіїї знову замість того, щоб сказати пасажирам "Поїхали!" кажуть без гумору "Поскакали!".

Видео дня

Тому привітаймо здорову ініціативу прем"єра Гройсмана розробити разом з технічною місією Світового банку стратегію розвитку українських доріг. Це дійсно дасть Україні сотні тисяч робочих місць і транзитні доходи для держбюджету: хайвеї великого президента Франкліна Делано Рузвельта зі сотню років тому значно поліпшили економічний розвиток США, і дозволили американцям здолати Велику депресію, девальвацію, інфляцію та безробіття. Саме той політик України, який збудує 250 "іменних магістралей", як Рузвельт, і отримає почесне прізвисько "Це Людина в Білому домі" (Людина з великої літери)).

Але перш ніж витратити обіцяні Гройсману Світовим банком мільярди на українські автобани потрібно провести першу чесну РЕВІЗІЮ витрат Автодору: адже навіть у січні цього року, коли в Києві і провінції лежав сніг по коліна, автодорожні роботи "продовжувалися", тобто гроші з держбюджету текли в бездонні кишені чиновників. Причому так звана децентралізація Укравтодору призвела лише до перерозподілу частини грошових потоків у кишені місцевих "князьків": при тому, що Україна знову займає одне з останніх місць у світі по якості автодоріг! Всі 420 тисяч кілометрів шляхів потребують негайного ремонту, а в Укравтодорі в цей час керівники змінюються, як рукавички: тільки ями на дорогах залишаються такими ж ганебними, як і та українська люстрація, яка стала всього лише димовою завісою для таких оборудок, як безкінечне витрачання мільярдів гривень народних грошей на так званий ремонт автодоріг (лише в цьому році - 6,6 мільярда).

Чому наша люстрація ганебна? Ну, хоча б тому, що в Польщі під час люстрації були покарані півтора мільйона "стукачів" місцевого КАГЕБЕ, в тому числі сотні католицьких священників (45 лише єпіскопів)). Крім спецслужб під удар попали компартійні функціонери, котрих у нас безталанні люстратори "замінили" бізнесменами, котрі навіть не були в комсомолі. Замість відновлення історичної Справедливості ми отримали дрібну мстивість дрібних політиканів, котрі тепер вихваляються броньованими автопарками "Мерседесів": немовби броня може захистити від докорів Совісті та Народу....

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...