Ганебна люстрація замість чесної ревізії

2.5т

Взагалі наша влада їздить нашими автошляхами? Бо так званий "точковий" ремонт уже змило літніми зливами, і українські водіїї знову замість того, щоб сказати пасажирам "Поїхали!" кажуть без гумору "Поскакали!".

Тому привітаймо здорову ініціативу прем"єра Гройсмана розробити разом з технічною місією Світового банку стратегію розвитку українських доріг. Це дійсно дасть Україні сотні тисяч робочих місць і транзитні доходи для держбюджету: хайвеї великого президента Франкліна Делано Рузвельта зі сотню років тому значно поліпшили економічний розвиток США, і дозволили американцям здолати Велику депресію, девальвацію, інфляцію та безробіття. Саме той політик України, який збудує 250 "іменних магістралей", як Рузвельт, і отримає почесне прізвисько "Це Людина в Білому домі" (Людина з великої літери)).

Але перш ніж витратити обіцяні Гройсману Світовим банком мільярди на українські автобани потрібно провести першу чесну РЕВІЗІЮ витрат Автодору: адже навіть у січні цього року, коли в Києві і провінції лежав сніг по коліна, автодорожні роботи "продовжувалися", тобто гроші з держбюджету текли в бездонні кишені чиновників. Причому так звана децентралізація Укравтодору призвела лише до перерозподілу частини грошових потоків у кишені місцевих "князьків": при тому, що Україна знову займає одне з останніх місць у світі по якості автодоріг! Всі 420 тисяч кілометрів шляхів потребують негайного ремонту, а в Укравтодорі в цей час керівники змінюються, як рукавички: тільки ями на дорогах залишаються такими ж ганебними, як і та українська люстрація, яка стала всього лише димовою завісою для таких оборудок, як безкінечне витрачання мільярдів гривень народних грошей на так званий ремонт автодоріг (лише в цьому році - 6,6 мільярда).

Чому наша люстрація ганебна? Ну, хоча б тому, що в Польщі під час люстрації були покарані півтора мільйона "стукачів" місцевого КАГЕБЕ, в тому числі сотні католицьких священників (45 лише єпіскопів)). Крім спецслужб під удар попали компартійні функціонери, котрих у нас безталанні люстратори "замінили" бізнесменами, котрі навіть не були в комсомолі. Замість відновлення історичної Справедливості ми отримали дрібну мстивість дрібних політиканів, котрі тепер вихваляються броньованими автопарками "Мерседесів": немовби броня може захистити від докорів Совісті та Народу....

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости