Треба щодня викликати патруль?

1.1т

Вчетверте за місяць викликав патрульну поліцію під будинок вночі. Чесно скажу, що тримався півгодини в 3:00 і все одно намагався заснути. Думав, що стільки людей в будинку. Чого тільки мені це треба?

Але свято матюків і з’ясування стосунків тривало, тому викликав. Приїхали зразу. Потім ще одна патрулька. Годину втихомирювали.

Врешті поїхали. Та і я не дивився на це з балкону. Пацанчікі лишилися. Вже тихіше себе вели. Але продовжили свій діалог. Я заснув.

А потім під ранок ще хтось викликав. Вже не я. Після того стало тихо. По ідеї треба місяць щодня викликати патруль, щоб мєсні звикли до нової реальності.

Цей раз був якийсь дєрзкий тіп. Він казав, що він був в Чечні і Афгані. Крики годину були через те, що він комусь заїхав між роги, бо він "робить це зразу без сентиментів", а другий пацанчік був за це ображений і пояснював йому, що він не правий.

Виходить, щоразу нові клієнти. Сподіваюся, що місцеву цілодобову наливайку закриють, або принаймні обмежать продаж алкоголю до 22. Бо нема сил. Автозаводська, 93.

Читайте все новости по теме "Блог киевлянина" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости