newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img
Павел Розенко
Павел Розенко
Экс-вицепремьер-министр Украины, вице-президент Красного Креста Украины

Блог | Хочу попередити всіх: відповідатимете по повній!

Хочу попередити всіх: відповідатимете по повній!

А ось це вже серйозно...

Видео дня

Програма субсидій започаткована не сьогодні, їй 20 років. Але саме після її реформи 5 місяців тому, вперше за ці роки вона нарешті почала працювати на людину.

Звісно, що не все так гладко, проблеми є. Оформлення субсидій - відповідальність місцевої влади. Персональну відповідальність за якість, швидкість та простоту оформлення субсидій несуть глави обласних та районних державних адміністрацій.

Є числені скарги на те, що в регіонах по три-чотири місяці люди не можуть оформити субсидії, є скарги на черги, на хамство та неуважність окремих посадовців. Саме тому, мене обурюють факти, коли деякі місцеві чиновники замість того, щоби нормально організувати процес оформлення субсидій у себе в районі чи області, починають розповідати про те, що винен у цьому міністр чи Уряд.

Хочу попередити всіх: за підсумками кампанії з призначення та перерахунку субсидій, у грудні, я буду виносити питання на засідання Кабінету Міністрів щодо притягнення до відповідальності, аж до звільнення з посад, тих керівників обласних та районних адміністрацій, які дозволяють собі нехтувати постановами уряду, не налагодили нормальним чином процес оформлення субсидій, та саботували у себе в області чи районі реформу системи субсидій.

Якщо посадовець завалить процес оформлення субсидій в області чи районі, то буде відповідати по повній. Для мене авторитетів тут немає, інтереси простих українців для мене понад усе.

Повне інтерв"ю Укрінформу на цю та інші теми тут, за посиланням.

http://www.ukrinform.ua/rubric-society/1902522-pavlo-rozenko-ministr-sotsialnoji-politiki.html

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...