У "ДНР" бойовики зачистили свого ідеолога

21

Сьогодні, в тимчасово окупованому Донецьку відбулися похорони загиблого напередодні "глави інформаційного відділу комітету соціальних комунікацій" так званої "ДНР" Максима Лакомова. Лакомов стояв біля витоків "міністерства інформації "ДНР" і був одним з авторів"декларації про незалежність" самопроголошеної республіки.

В окупованому бойовиками Донецьку в ніч на 17 березня в кімнату гуртожитку колишнього ДонНТУ, в якій перебував Лакомов, невідомі кинули гранату.

Офіційні особи самопроголошеної "ДНР" характеризують загиблого як "відмінного журналіста, відповідального працівника, принципового борця з київською хунтою і переконаного антифашиста".

Примітно,що адресні зачистки активістів і польових командирів першої хвилі "русской весны" відбуваються одночасно на територіях обох "республік".

В тимчасово окупованому м. Стаханов Луганської області бойовики т.зв. "ЛНР" заарештували банду місцевого польового командира Володимира Тимофєєва на псевдо "Бабай". У "Генеральній прокуратурі" "ЛНР" повідомляють про те, що "Бабай" і його поплічники займалися на території Стаханова і в його окрузі зґвалтуваннями та вбивствами. Зараз повідомляють про 20 зареєстрованих фактів.

Читайте все новости по теме "Блог о жизни" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости