Коли ваш патріарх проведе хресний хід від Кремля до Міноборони РФ?

Коли ваш патріарх проведе хресний хід від Кремля до Міноборони РФ?

Прочитав допис Георгій Гуляєв "Помониторив интернет-публикации о Всеукраинском Крестном ходе, понял, что я просто обязан принять участие в этом молитвенном шествии моей Церкви за мир в Украине. Буду в Киеве 27 июля со своей иконой из Донецка", - колишнього прес-секретаря Донецької єпархії Московського патріархату. Пише, що під враженням дописів в інтернеті ы вирушає до Києва на хресних хід МП.

Треба віддати належне отцю Георгію, - він єдиний священик РПЦ, який публічно засудив у Донецьку марш полонених українських вояків. Засудив, перебуваючи в той час в окупованому Донецьку. Для такого кроку треба мати відвагу.

Однак виникає питання: отче, а чому ж ви в Донецьку не проводили хресний хід за мир? Якраз в ті дні, коли в Донецьку був Гіркін? Для цього був слушний час. Особливо у 2014 р., коли щодня гинули десятки українців. Чи в Донецьку будуть марші полонених-невільників, а у Києві - хороводи МП?

Видео дня

Коли ж марші пацифізму рушать від Донецька до Москви? Коли ваш патріарх проведе хресний хід миру від Кремля до Міноборони РФ?

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.