УкрРус

Коли ваш патріарх проведе хресний хід від Кремля до Міноборони РФ?

11.9т

Прочитав допис Георгій Гуляєв "Помониторив интернет-публикации о Всеукраинском Крестном ходе, понял, что я просто обязан принять участие в этом молитвенном шествии моей Церкви за мир в Украине. Буду в Киеве 27 июля со своей иконой из Донецка", - колишнього прес-секретаря Донецької єпархії Московського патріархату. Пише, що під враженням дописів в інтернеті ы вирушає до Києва на хресних хід МП.

Треба віддати належне отцю Георгію, - він єдиний священик РПЦ, який публічно засудив у Донецьку марш полонених українських вояків. Засудив, перебуваючи в той час в окупованому Донецьку. Для такого кроку треба мати відвагу.

Однак виникає питання: отче, а чому ж ви в Донецьку не проводили хресний хід за мир? Якраз в ті дні, коли в Донецьку був Гіркін? Для цього був слушний час. Особливо у 2014 р., коли щодня гинули десятки українців. Чи в Донецьку будуть марші полонених-невільників, а у Києві - хороводи МП?

Коли ж марші пацифізму рушать від Донецька до Москви? Коли ваш патріарх проведе хресний хід миру від Кремля до Міноборони РФ?

Присоединяйтесь к группам "Обозреватель Блоги" на Facebook и VKontakte, следите за обновлениями!

Наши блоги