Байден і кадило: по чию душу приїхав американець

48.6т

Джо Байден приїхав до України вмовляти місцеву тусовку "не втрачати свого шансу". Не українці просять допомоги у США, а США вимагають взятися українців за голову...

Це оцінка всієї тієї камарильї, яка засіла у владі і під красивими гаслами дерибанить країну.

Виходить, що гідність - це девальвована одиниця цінності в нашій країні. Потрібен був приїзд впливового американського дядьки, аби - ні, не геть корумпований прем'єр, а його гаманець; - ні, не сів у в'язницю, а кволо почав виправдовуватися, а колишні майданівці, почісуючи потилицю депутатськими мандатами, просторікували, чи можна вголос говорити про корупцію в їхніх лавах.

Нинішня правляча більшість похоронила півтора року нашого життя, протягом яких могли б відбуватися якісні зміни, а надія кожного українця на краще набула б конкретних календарних обрисів. Протягом цих місяців перед нами поступово закривалися європейські двері, а Брюссель та Вашингтон дедалі гучніше говорили одне і те ж: хлопці, не можна ж так безбожно красти.

Натомість "Народний фронт" на пару з БПП повторюють подвиги Сім'ї Януковича, інкасуючи країну, "кулю в лоб" відверто називають злодієм, а він тримається за крісло, ніби герпес за шкіру, погрожуючи розвалити коаліцію. Тим часом Тимошенко інтимно здружилася з Опоблоком, причому - по широкому спектру інтересів - від газу до дострокових виборів.

Це наша влада, друже, яка боролася зі "злочинним режимом", і вбила цього Мінотавра... Міф про невмирущого звіра всі пам'ятають?

І ось похилий дідусь Байден прилетів до цієї компашки із закликом використати останній шанс. Це - вирок правлячій еліті і повна #зрада з її боку... Вона не має ні інстинкту самозбереження (зрештою, як і "папарєднікі"), ні совісті, ні честі, і тому потребує зовнішнього регулятора - США.

Наскільки ми, українці, потрібні Штатам? Для чого дядечкові Сему цей головний біль? Американці так би не трималися за Україну, коли б не заруба з Кремлем. Тому Байден і приїхав з кадилом, аби вигнати з Храму Гідності різну нечисть.

Амінь!

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости