Деякі роздуми з приводу української відмінності від російської (совєтської) ідентичності і подальшого розриву шаблону сприйняття українців як "єдіноутробних" братів по слов’янській колисці призвели до спогадів про одну історію, яка трапилася в моєму далекому шкільному дитинстві.

Завівся у нас якось в 6-му "Г" класі такий собі Славік Прокопов з родини, що переселилася у Київ на Мінський масив з-під Єнакієва. Тоді ще незнана і не артикульована "донецька ментальність" увірвалася в наше несвідоме дитяче життя витівками Славіка у вигляді — обісцяти підсобку вчителя, сп....дити фломастери, надряпати цвяхом слово "х...й" на дошці, плюватися на уроках через трубочку (причому не жуваним папером, а пластиліном, який зліпався у волоссі), якимись козячими вигуками упродовж занять біологією, де ми — звичайні київські дітлахи досліджували комах, чи роздивлялися в мікроскоп клітини цибулинного лушпиння? фарбованого йодом.

За ті вигуки наша біологічка Ольга Федорівна поставила Славіка у куток, а перед тим, побачивши його вимазані якимось гівном руки та писок, особисто!!! підвела до рукомийника і з милом суворо так відмила від гидоти, зауваживши: "Нормальні люди себе так не поводять і так не виглядають! Не будь твариною!"

"Ти - фашистка!", - гордо заявив їй тоді Славік Прокопов, і з того дня уроки біології принципово прогулював.

Це я до чого?

А до того, що він був принципово правий! Бо всі українці, що хочуть до Європи - фашисти. Бо Європа, як та "біологічка" Ольга Федорівна, намагається відмити "колективного радянського Славіка від "лайна", усіляко нарікаючи: "Людину людиною робить лише культура. Славік, не будь твариною!" І нормальні люди розуміють що не варто срати і сцяти у себе в під’їздах, що можна не "бухати", а чемно і помірно для всеохопної радості вживати алкоголь, треба контролювати свої емоції і всіляко підвищувати свій освітній, культурний та фаховий рівень. Прибираєш за собою сміття — фашист! Знаєш декілька мов — фашист! Відвідуєш мистецькі заходи — фашист. Принципово розмовляєш українською — кончєний фашист!

Антифашист має бути в усьому протилежністю фашисту — недосконале знання одної (переважно російської) мови, вміння срати усюди і ніколи за собою не прибирати, досконале володіння татаро-монгольською лайкою типу "руського мату" (основний вербальний маркер антифашиста), безмірне вживання алкоголю, недотримання жодних культурних принципів людського співіснування, множення гівна у соцмережах, постійна невдоволеність життям, ненависть до Гейропи і піндосів, ну і вміння плюватися пластиліном через трубочку.))

Тобто — законність і порядок, гарні дороги, чисті туалети, чемні поліцейські, облаштовані рекреаційні зони, якість обслуговування, права людини, гуманізм, толерантність і взагалі всі ці "західні чесноти" - то конкретний фашизм, що породжується так званою "культурою" і з яким бореться свята і безгрішна Расєя-матушка у вигляді колективного Славіка Прокопова. Тож вітаю, якщо ви дочитали цей текст до кінця — ВИ ФАШИСТ!!! Бо антифашисти такі довгі тексти читати не вміють. Нє х..й їм такім говном заніматься!

П.С. А Славік Прокопов, мєжду прочім, трі отсідкі імєл. Тєпєрь в правітєльствє ДНР мыныстром працює. Ето мнє на встрєчє однокласніков расказалі....

БЛОГИ ПУБЛИКУЮТСЯ В АВТОРСКОЙ СТИЛИСТИКЕ

Читайте все новости по теме "Блог о жизни" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги