newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img
Володимир Богайчук
Володимир Богайчук
Член Комісії людських та громадянських прав Світового конгресу Українців

Блог | Анекдот про молдаван

Анекдот про молдаван

Слово "анекдот" тлумачиться як "випадок із життя". Тож я про життя.

Видео дня

В певних місцевостях України побутують анекдоти про молдаван. У мене пам'ять на анекдоти слабувата, але один пам’ятаю добре. Очевидно через його жорстокість. А змусив мене пригадати цей анекдот один київський базарний фоп записавши мене до молдаван.

Тож спочатку анекдот. Приходить бездітна сім’я усиновити дитину і просить молдаванчика. Працівник відповідного закладу бере якогось хлопчика за ноги, б’є головою об стінку і каже "ось вам молдаванчик".

Після такого дикунського анекдота самий раз зробити маленький порівняльний аналіз стану життя молдаван і самої геніальної нації світу.

У Молдові середня зарплата в доларовому еквіваленті на третину вища. Молдаван за людей рівних собі вже три роки як визнали майже всі європейські держави, а українців досі безвізовими "завтраками" кормлять. І це зрозуміло, адже контрольована торгівля працьовитими геніальними рабами дає більше зиску. Молдова ще у 1998 легалізувала вогнепальну зброю і чомусь молдавани один одного не перестріляли, а в Україні влада вважає, що українці ще не доросли до цього і можуть ці тупоголові недорослі самі себе перестріляти. Мене таке чуйне ставлення не радує.

Цих та інших успіхів молдавани не змогли б досягнути не зрозумівши необхідності позбутися гемороя у виді населення так званої ПМР. В Україні Андруховича (чи не єдину розумну людину, що усвідомила причину занепаду України і нації) почали масово цькувати за висловлену очевидну необхідність. Навіть коли Хтось напоумив Путіна собі на голову з нашої задниці пересадити наші геморої, то в самої геніальної нації виявилося достатньо геніїв бажаючих повернути ці вавки без належного лікування.

Тож про кого згаданий анекдот?

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...