Трампу не потрібен плацдарм війни

4.9т

Сьогодні хіба що ледачий не обговорює новообраного Президента США. Особисто я готовий щиро привітати американський народ із розумним вибором!

Справді, Дональд Трамп – не політик, і в цьому його величезний "плюс". Трамп – людина, яка створила себе сама, мільйонер, забезпечений і позбавлений політичних авантюрних амбіцій. Він реалізувався як особистість, а тепер готовий реалізувати свою країну як процвітаючу державу.

У своїй промові Дональд Трамп запевнив, що має намір вирішити більшість проблем, у яких зараз потопає його країна. Знаходячись за тисячі кілометрів від США, ми, українці, помилково вважаємо омріяну Америку раєм. А це зовсім не так.

Велика держава має в сотні раз більше проблем, ніж наша порівняно невелика Батьківщина. Масштабна держава вже не перший рік поспіль страждає від безробіття, а високий рівень життя населення потребує підтримки й живлення від держави. Чи варто згадувати національні проблеми?

Національні меншини, якими повниться Америка, регулярно й не зовсім успішно борються за свої права… Тому Дональд Трамп у своїй промові запевнив американців, що має намір відсторонитися від зовнішніх конфліктів і зосередити всі сили на вирішені внутрішніх проблем США.

Україна зараз знаходиться в кризовій ситуації, доповненій економічним крахом і військовим конфліктом. Але наш народ палко обговорює нового президента США, абсолютно не звертаючи уваги на владну верхівку рідної країни. Такий парадокс сформувався, мабуть, історично. Україна звикла залежати від "когось" або "чогось".

Реально дві держави-гіганти – Російська Федерація та США – протягом багатьох років вирішують міжусобні конфлікти інтересів, ведуть приховану війну один проти одного, а Україна стала буферною зоною, де ніхто не соромиться застосовувати зброю, бавлячись людськими почуттями й життями в особистих цілях. Попереднє керівництво США активно живило роздмухане вогнище братовбивчої війни систематичним постачанням зброї та фінансуванням бойових дій.

Якби не було такої заокеанської "допомоги", то, напевне, і конфлікт на Сході України не отримав затяжного характеру, не втратили би безглуздо Крим і ніхто із владних керманичів не зміг би "прикриватися" відмовками про зубожіння держави на тлі війни!

Я – не політик, а звичайний музикант, самовіддано займаюся творчістю. Але я і свідомий громадянин своєї держави, і коли в країні рівень життя погіршився втричі – то для мене це тривожний сигнал! Моя думка щодо дій українських політиків протягом останніх 2 років: не потрібно нарікати на дзеркало, коли обличчя огидне! Навіщо шукати крайнього і звинувачувати у власних бідах американців, росіян чи когось стороннього? У всіх наших нещастях винні лише ми самі!

За останні роки війни на Донбасі Україна втратила понад 50 тисяч патріотично налаштованих воїнів. А що натомість? Держава неспроможна навіть влаштувати належні похорони з почестями військовим героям… Бійців АТО ховають за кошти небайдужих меценатів, а це несправедливо. Вони ж боронили країну, а разом з нею і владу, якій тепер байдуже на тих, хто віддав своє життя за мир в Україні.

Аналізуючи політичні настрої Дональда Трампа, наважуся зробити прогноз щодо подальшого розвитку подій. Імовірно, новий Президент Америки замкнеться на внутрішніх проблемах США й налаштує мирні відносини з Росією.

Прихильність Путіна під час вітання Трампа з перемогою свідчить про дружелюбну відповідь від Російської Федерацію. Отже, протистояння на політичній арені двох держав-велетнів зійде нанівець. Плацдарм для війни (роль якого сьогодні, на жаль, виконує Україна) просто втратить свою значущість і стане непотрібним. Таким чином я вірю, що президентство Дональда Трампа лише позитивним чином позначиться на врегулюванні складної ситуації в нашій країні, з чим я і вітаю всіх українців!

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости