Жити потрібно не війною, а діями

1.6т

Україні виповнилося 25 незалежних років. Я вважаю, що кожен свідомий громадянин повинен робити корисний подарунок своїй країні до визначного свята. Адже кожна людина володіє фантастичними можливостями, звісно, різного рівня й у різних сферах. Але вони справді колосальні, просто не кожен здатен збагнути їх міць.

Ці можливості необхідно доцільно використовувати на благо Батьківщини. Жити потрібно не війною, не розбратом, не грабунком, а прекрасними мріями, розумно втіленими в життя. І тоді наша держава зможе розраховувати на прихильну увагу всього світу, позбавлену трагічного чи неприємного відтінку.

Такими мріями живу і я. Нещодавно одна із моїх найзаповітніших мрій частково втілилася у життя! Я відмічаю "частково", адже лише 30% від загального задуму я реалізував, а мрії, як ви знаєте, мають цікаву особливість невичерпності. Тобто ще є до чого прагнути.

Я презентував українській публіці мою давню мрію, виплекану в серці, зрощену в думках і відтепер втілену в життя – кінно-спортивний розважальний комплекс.

Я не соромлюсь свого походження. Так, я виріс у сільській місцевості, тому недаремно обрав полтавську незайману заміську місцину між Лубнами та Миргородом для втілення мрій, корисних не лише для мене, а й для усієї української громади. Неквапливим, але досить впевненим темпом, я будую те, що бачу у снах і наяву, що змушує моє серце тріпотіти, мою грандіозну мрію всього життя – кінно-спортивний розважальний комплекс.

Я не ховаю ці досягнення, а щедро ділюся ними з усіма бажаючими. А тому закликаю всіх заможних людей, які володіють можливостями, повернутися обличчям до Батьківщини, полюбити її, відкрити душу співвітчизникам, звернутися до здорового меценатства! Благородна справа обов"язково посіє зерно добра в душі й подарує натхнення та сили для здійснення мрій.

З особистого досвіду сміливо заявляю: здійснення мрій – це невимовне абсолютне задоволення, блаженний стан неземного щастя! Тому закликаю всіх: мрійте та творіть, бо без цього ви не пізнаєте справжній смак життя!

Читайте все новости по теме "Блог о жизни" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги