Українським політикам має бути соромно

Джамала

Ось уже який день поспіль у просторах Інтернету не вгаває бурхливе обговорення тріумфальної перемоги на конкурсі "Євробачення-2016" представниці від України – співачки Джамали. Не зважаючи на напружену політичну ситуацію на Батьківщині, артистка змогла вгамувати емоції і спрямувати їх у правильному руслі – у творчому пориві. Приємно, що світова громадськість достойно оцінила зусилля співачки та її природний вокальний талант. Перемога Джамали на "Євробаченні-2016" - це міжнародне визнання України.

Недоброзичливці масово запевняють, що наша держава, перебуваючи у стані збройного конфлікту, буде фінансово неспроможна організувати за рік пісенний конкурс згідно усіх європейських вимог. Але це безглузді нісенітниці, що не мають аргументованого підґрунтя.

"Євробачення-2017" у Києві – це унікальний шанс для України, чесно виборений Джамалою на сцені в Стокгольмі, що дарує широкі можливості для стрімкого розвитку нашої держави. Уже за рік українці матимуть змогу презентувати свій народ, вікові традиції і сучасні надбання, відкрити країну світовій громадськості. Українська нація – високодуховна, гостинна та щира. Європейці не часто мають змогу в цьому переконатися, але 1 місце України у фіналі "Євробачення-2016" докорінно змінило ситуацію.

Видео дня

На сьогоднішній день Україну повинні представляти високодуховні авторитетні люди. На жаль, сучасні політичні діячі не є яскравими представниками нашої нації і не можуть відзначитися високими моральними цінностями чи благородними людськими якостями. Список імен знаменитих у всьому світі українців доволі мізерний (Тарас Шевченко, Володимир та Віталій Кличко, Руслана та ін.). Приємно, що тепер до переліку відомих людей, що прославляють нашу країну на міжнародній арені, приєдналася і Джамала. Тому українським політикам має бути соромно: Джамала за місяць зробила те, що Міністерство закордонних справ не спромоглося зробити за роки діяльності.

Ця чуттєва дівчина вразила розпещених видовищами європейців надзвичайним проникливим вокалом. Завдяки цьому, про Україну знову заговорили, нашу державу підтримали, що неабияк важливо й актуально саме зараз, коли країну шматує війна.

Я завжди говорив і повторю знову: музика – це єдина мова для всіх народів світу! Тріумф Джамали з піснею "1944" у черговий раз засвідчив вірність мого твердження. Я годжуся, що наша землячка повернулася з грандіозною перемогою. Це перемога не лише Джамали як талановитої артистки, це перемога цілого багатостраждального, але незламного і високодуховного українського народу!

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.