УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС
Василь Гацько
Василь Гацько
Депутат Київради

Блог | В елітному ресторані був не я

В елітному ресторані був не я

В програмі "Гроші" показали сюжет про дорогий ресторан, який відвідують політики, ласують там делікатеси і оплачують багатотисячні рахунки. Чудовий дали відеоряд з Льовочкіною, Катеринчуком, купою якихось, я так розумію, негідників, прізвища яких мені абсолютно ні про що не говорять. І на початку сюжету поважно зазначили, що, крім інших заможних і впливових, у цей ресторан злітається "навіть Василь Гацько".

Ні, не злітається. А) це не я. Б) це взагалі не я. Це не мій профіль, я давно не ношу шарфів, а таких у мене взагалі не було, і пальто в мене з десятьма відмінностями. Я не користуюсь блокнотом і папери ношу в шкіряній сумці.

Зустрічі призначаю в пабі "Сундук" на Леонтовича, іноді неподалік – "7 п'ятниць". Чеки за мої обіди рідко коли перевищують 55 грн. Ланчі віднедавна 52,50, борщ з нарізкою сала - 29,50. Ним я ласую, коли не встигаю. Приблизно такі ж чеки сплачую в їдальні Київради.

Сімейний ресторан не здам. Його відвідуємо ми раз на два-три місяці. Останній чек на трьох дорослих і двох дітей там був трохи більше за 600 грн.

Столицею переміщаюсь на метро або партійному мікроавтобусі.

Журналістів, які викривають дороге життя політиків, підтримую і люблю.

Однак, у сюжет потрапив незаслужено!

Сподіваюсь, що це прикра помилка, і журналісти зроблять відповідні висновки.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...