Як захисники руського миру дурять людей

23.9т

Незважаючи на доволі сувору цензуру, як в Росії, так і в її колоніях "ДНР/ЛНР", час від часу в "їх" ЗМІ просочується доволі цікава інформація, яка дає справжнє уявлення про стан речей, що там відбуваються.

Сьогодні на сепарському ресурсі "Сводки від ополчення Новоросії" попав ось на що. Невдоволення сепарів викликали "шахрайські схеми на КПП "ЛНР". Виявляється, на "кордоні" з РФ, зокрема на КПП Ізварине, "група злочинців", так вони чомусь у цей раз назвали "мешканців Новоросії", по сумісництву "захисників руського миру від київської хунти", вимагають гроші у решти "мешканців Новоросії", які по сумісництву не є "захисниками руського миру від київської хунти".

Суть схеми: "захисники" штучно на машинах створюють кілометрові черги перед КПП, потім у всіх, хто застряг, у черзі, яку ж вони й створили, вимагають кошти за "позачерговий проїзд" – від 1000 рублів за машину. В разі відмови жертві чітко вказують, що підкинуть в машину зброю чи наркотики і все закінчиться арештом. Думаю не треба пояснювати, що таке арешт на мегаправових утвореннях на кшталт липових "ЛНР" чи "ДНР". Це як мінімум вибиті зуби та поламані ребра в найближчому підвалі. А якщо "захиснику руських" машина затриманого видасться доволі привабливою, тут або сидіти її господарю довічно, або ж плавати невдовзі у найближчому кар'єрі чи в затопленій шахті.

Так що, знаючи ці нюанси, "незахисники руських" не маючи особливого вибору, погоджуються на безальтернативний, але малопривабливий для них варіант.

У таких схемах приймає участь, увага, від 15 автомобілів і впевнений, в кожному з них сидить далеко не лише один водій. Плюс ці добродії паралельно працюють по "пільговій черзі" із використанням дітей, яких підсаджують в автомобілі.

Не важко підрахувати, що одночасно на одному КПП, зокрема згаданому Ізваріне, працює не менше 40 осіб різного віку і це лише в одну зміну. Тепер розумієте, що саме приваблює цих російських покидьків у війні на Донбасі. Не ідеологічні бульки "руського міру" і не "захист руськоязичних" бозна від кого, а банальний грабіж, безкарність та легка здобич.

Далі, ображений новими порядками на українському Донбасі "руський мір" зазначає, що шахраї змінюють один одного, повсякчас перебуваючи на КПП. І якщо хтось не погодився на "цікаву пропозицію" його для початку, чисто по-божому можуть відтиснути у кінець черги так і не дозволивши наблизитись до КПП. Виснажена за добу на спеці і зголодніла людина буде багато поступливішою.

На завершення, прибічник російського задає сам собі риторичне питання: "Чи працюють грабіжники в парі з російськими прикордонниками поки що невідомо", хоча запевняє, що аналогічне відбувається і на КПП Успенка.

Ну, це йому невідомо, а нам, пізнавшим усі "прєлєсті" російської духовності і моральності, замішаних на радянському патріотизмі і пострадянських духовних скрєпах, що несподівано вибухнули війною, це питання видається майже смішним. Їхні "пагранічніки" такі ж самі кришталево чисті, як і їх військові, з їх же до біса викривленим поняттям офіцерської честі та гідності, що ніяким чином не заважає їм вбивати вчорашніх братів-слов'ян.

Далі автор каже що, якби не ці "захисники" усього руського, то і "скажених черг на КПП теж не було б, але це питання ані влада "ДНР", ані "ЛНР" не вирішує".

І не вирішить, шановний російський ватнику, бо ж самий вигідний бізнес в цих ваших "ДНРах" і"ЛНРах", це бандитський промисел і на жаль, це ще один чинник, чому не варто розраховувати на швидке припинення конфлікту на Донбасі. У тій самій Росії нині правлять злочинні клани, а бандюки ніколи і ні за яких умов не захочуть згорнути цей надприбудковий бізнес. Те, що гинуть наші хлопці, чи мирне населення, чи навіть російські вояки - ці проблеми бандитів ані трохи не обходять. Це проблеми політиків, яких бандити давно купили, а тому сприймають як своїх слуг, а точніше – "шестьорок".

Так що, як не крути, а "їх" сепарсько-ватницькі проблеми, це десь і наші проблеми, бо ж війна роз'єднала наші народи, а біда, як не дивно – їх об'єднала. Ми цього ще не розуміємо, а вони не знають…

Читайте все новости по теме "Блог о жизни" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости