Вихід з відпустки: не переоцінюйте власні можливості

3.3т

Вийти з відпустки легко і "безболісно" – можливо. Головне, слід уникати ситуації на кшталт: вночі вийшов з автобуса, а вранці пішов на роботу.

Незалежно від того, де і як ви проводите відпустку, треба завжди залишати собі вільні декілька днів на відпочинок і підготовку на робочий лад.

Наприклад, якщо ви були в Єгипті, на жарі, то повернутись додому слід трішки раніше. Та якщо ви відпочивали у селі чи на дачі, куди їздите впродовж року на кожні вихідні – часу на "реабілітацію" знадобиться менше. Головна ідея – чим довше ви відпочиваєте від роботи, тим більше часу вам знадобиться на те, щоб увійти в буденну, звичну, колію.

Слід звернути увагу й на те, у який день робочого тижня ви плануєте виходити на роботу. Психологи радять обирати четвер-п'ятницю. Ці дні легші для нас психологічно і фізично. В кінці тижня немає такого сильного навантаження як, наприклад, у понеділок. Тим паче, попереду вихідні, які дадуть можливість ще трішки розслабитись.

Безперечно, важливим фактором є й робота, на якій ви працюєте і ваш колектив. Важливо, щоб керівництво розуміло, що працівники не можуть у повну силу працювати, вийшовши з відпустки. Природно, що людина змінивши рід діяльності, не буде виконувати завдання на 100%, а також вирішувати складні питання швидко. Тому, попередньо, слід домовитися, що вийшовши з відпустки, ви повинні мати декілька днів у більш спокійному режимі: аби вам не давали приймати важливих рішень чи, наприклад, вести серйозні перемовини.

Не слід забувати про те, що всі люди індивідуальні. Є такі, хто активно відпочиває, а потім легко перелаштовується на робочий лад і одразу після мандрівки вранці виходить на роботу. Втім, психологи радять не переоцінювати власні можливості і дати організму відпочинок бодай день-два.

Читайте все новости по теме "Блог о жизни" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги