УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Одна провокація на двох

Одна провокація на двох

Те, що Ви зараз прочитаєте, декого з Вас шокує, декого - не вдивує, бо скажуть "а ми ж казали", дехто не повірить - Ваше діло. В Німеччині 1932 р. теж не вірили в загрозу злочинів проти людства.

Видео дня

Вчора, 31 серпня, в м. Берегове на Закарпатті невідомі спалили український прапор. Який висів біля офісу "Свободи". Наступного ранку "свободівці" начебто обурились, зробили заяву і таке інше. А насправді - це була спланована акція, яку "Свобода" одобрила, заради дестабілізації стану на Закарпатті - фашистам дестабілізований регіон як дарунок долі.

А я дізнався подробиць - і був, як кажуть, "в шоці по коліно". Виявилось, що це зробили троє молодиків з села з-під Берегово, в якому більшість населення - мадьяри. Імена затриманих не розголошуются в інтересах слідства. Один з них вчиться в Будапешті і, за словами його знайомих, має зв'язки з націоналістичною партією "Йоббік". А "Йоббік" була чи не першою в Європі силою націоналістичного толку, яка погодилась на "тісні робочі зв'язки" з ВО "Свобода". Ось Вам тісні зв'язки - система провокацій і руйнівних дій для суспільства.

Матеріали, що доводять написане, тут:

http://zakarpattya.net.ua/Zmi/78681-Beila-Kovach-Uhorskyi-Iobbik-vede-tisni-perehovory-z-ukrainskoiu-Svobodoiu

http://www.ukrinform.ua/rubric-politycs/1507180-partiytsi_yobbika_hochut_zahistiti_vid_svobodivtsiv_pamyatnik_na_veretskomu_perevali_1836383.html

Далі, я зв'язався з місцевим журналістом, який першим поринув у розук причин провокації - він засвідчив, що ВО "Свобода" і праворадикальний угорський рух "Йоббік" за домовленістю обрали Закарпаття, етнічно сповнене різних національностей, для апробації своїх методів і що "акція 31 серпня", як там її тепер називають, була чітко спланована заради руйнування національної стабільності в регіоні. Далі, за його словами, слід очікувати "відповідь" українських фашистів. І далі - лавинообразно.

Ну як, пані та панове? Як Вам спосіб підготовки дітей до школи від ВО "Свобода" та їх поплічників? За словами того ж журналіста, він вже був свідком факельних ход нацистів, і молодики, які спостерігали за цим, визнали, що "це красиво і вражає". А є гарантія, що наступного разу ця молодь не забажає сама нести смолоскип?

Закарпатці не просто обурені - вони передчувають біду. Закарпаття - регіон, в якому ніколи не було ворожнечі - починає нагріватись. Нагріватись штучно заради того, щоб фашистськи рухи, ця коричнева слизька маса, сходила на окріпі людських проблем і конфліктів.

Звертаюсь до всіх, хто вважає себе громадянином України - байдуже якої національності - до всіх, хто знає історію і пам'ятає її уроки. Не допустіть, не ведіться і не вірте! Мені вся ця ситуація дуже нагадує Гляйвіц. Доречі, теж кінець серпня 1939 року. Методи нацистів незмінні - провокації, підпали. Але потім йдуть вбивства. Вам це треба?