Мільйонери та жебраки: назвали найбідніших і найбагатших депутатів Львова

3,2 т.
Мільйонери та жебраки: назвали найбідніших і найбагатших депутатів Львова

Рух "Чесно" проаналізував декларації депутатів Львівської міської ради й визначив найбагатших із них.

Видео дня

Про це пише lvivexpres.com.

Як йдеться в повідомленні, найбагатшим виявився представник президентської політсили "Солідарність" Остап Доскіч, який у минулому році задекларував неповних 28 мільйонів гривень доходів. Другий у списку -- депутат партії "Самопоміч" Роман Федишин. У сумі за минулий рік його сім'я заробила 3,14 мільйона гривень.

А от третє місце -- за наймолодшим депутатом ради Віталієм Свіщовим, сімейний дохід якого за минулий рік становить трохи більше як 2 мільйони гривень. До речі, Віталій Свіщов займає друге місце за кількістю задекларованих автомобілів, їх у родині аж вісім.

"Ми опрацювали декларації всіх 64-ох депутатів міськради.. Більше як один мільйон доходів за 2015-й рік задекларували п'ятеро депутатів. Більшість багатіїв -- представники БПП "Солідарність". А от найбідніші -- це ті депутати, які, згідно з їхніми деклараціями, живуть за межею бідності. Таких виявилося аж восьмеро. Зокрема, це майже вся фракція "Укропу", також є представники від "Самопомочі" та інших партій. А от депутат від "Самопомочі" Ігор Корончевський за минулий рік не задекларував жодних доходів", - розповіла представник Громадянського руху "Чесно" Оксана Романишин.