, view = metaData.view != null ? string.Join("|", metaData.view) : null})

"Досліджує світ": батько пояснив, чому малолітній син повзав голим по дорозі. Фото

4.6т

Користувачі соціальних мереж продовжуть активну дискутувати навколо відео, де малюк повзає голим по дорозі. Інцидент відбувся у Тернополі на вул. Січинського поблизу обласного управління Нацполіції.

Одні вважають, що за подібні дії слід карати батьків, інші – що і фотографа, який лише фотографував і не втручався в ситуацію, треті переконані, що дані фото – фейк і є плодом хворої уяви якогось жартівника.

Врешті, Наталія Станько повідомила в Фейсбуці, що дана ситуація справді мала місце, що з дитиною все гаразд і що батько так виховує свого сина.

Як доказ своїх слів оприлюднили прінт-скріни з сторінки батька, переселенця з Донбасу Євгенія Хлєбнікова.

Той пояснив, що дитина досліджувала калюжі і намочила весь одяг. Відтак він роздягнув сина і дозволив йому надалі вивчати довколішній світ. При цьому запевнив, що малюк загартовний і в лютому бігав по снігу босим, тож на голяса повзати по дорозі для хлопчика, мовляв, – не проблема.

"Там батько спостерігав за всім і можна було б хоч його запитати,дав дитині повну волю і правильно зробив.Не знаю,як ваше,але в 1,5 -2 роки моє дитинство пройшло мабуть теж голою попою в піску і в калюжах ,айфонів ніхто не мав і годинами "Лунтіка" по комп'ютері ніхто мені не крутив.То вже зараз катастрофа бо в калюжі грається.Я особисто повжаю таких батьків,дитина здоровіша буде 100%!І такі батьки є мудрими батьками", – вважає Наталія Станько.

Як розважається малюк і батько вдома можна переглянути на відео.

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги