У Луцьку скоєно напад на головного патрульного: правоохоронцям довелось застосувати зброю

602

Вночі 23 червня у Луцьку стався напад на начальника Управління патрульної поліції Луцька Олександра Вовченко. Чоловік з ножем кинувся на головного патрульного міста.

Повідомляється, що близько 1-ї години ночі, начальник Управління патрульної поліції зі своїм заступником Дмитром Хмаруком службовим автомобілем об’їжджали місто, щоб проконтролювати ситуацію на вулицях.

Увагу працівників патрульної поліції привернула юрба біля одного з готелів на вулиці Набережній. Це були діти, які в супроводі дорослих зібрались біля туристичного автобуса, щоб їхати в подорож. Впевнившись, що все гаразд, начальник із заступником повернулись до свого автомобіля, - повідомляє прес-служба паатрульної поліції Луцька.

Раптом двері "Hyundai Sonata" відкрив невідомий чоловік із собакою, схожою на вівчарку, та скомандував Олександру Вовченку вийти з машини. Отримавши відмову, громадянин схопив ножа та кинувся на начальника Управління.

Тієї ж миті Дмитро Хмарук вибіг з автомобіля та попередив, що стрілятиме, якщо нападник не зупиниться. Однак це не подіяло, так само, як і попереджувальний постріл заступника з травматичного пістолета в повітря. Тоді поліцейському довелось двічі вистрелити в чоловіка, перш ніж той кинувся тікати. За кілька метрів втікача наздогнали та затримали.

На місце події викликали підкріплення та "швидку". Попередньо, нападник отримав легке ушкодження шиї. Його шпиталізували. Лікарі запевнили, що загрози життю немає. Неподалік місця події знайшли ножа.

Згідно з попередньо інформацією, перш ніж напасти на Олександра Вовченка, чоловік встиг сказати туристам, що в автобусі є вибухівка. Вибухотехніки оглянули транспортний засіб. На щастя, жодної загрози не виявили

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости