, view = metaData.view != null ? string.Join("|", metaData.view) : null})

"Водні процедури" на асфальті: в мережі з'явилось відео, де голий малюк купається в калюжі посеред дороги

В мережі з'явилось відео, на якому в Тернополі голий малюк плескається в калюжі посеред проїжджаї частини. Тернополяни продовжують масово обговорювати вчинок батька, який дозволив своєму малолітньому сину такі "процедури".

На відео видно, що хлопчик хлюпався водою, бігав голяка по бруківці, а коли йому це набридло, взявся набирати в пляшечку води і порскати нею. Врешті, з тої пляшки дитина води напилась.

Батько спокійно спостерігав за діями дитини і забирав хлопчика, як тільки проїжджала автівка.

За словами очевидців, тернополяни робили батьку зауваження, але він вважав це нормою.

"Звертали татові увагу, тато казав, що так має бути, – розповідає працівниця бару Олена Безпалько. – Тато був один, молодий років 19-20 і в нього був хвостик зверху, як в козака. Не знаю, як він це дозволив дитині. Не міг з ним справитись, хлопчик дуже вередував, коли той забирав його з води. Але це ж повна антисанітарія. У воді було масло, були якісь патички, грязюка. Тут же ж не чиста територія".

Ігри у воді тривали десь близько 20 хвилин, далі батько попросив у барі води, холодною водою сполоснув хлопчика і під протесні крики, почав одягати. Говорив батько російською, хлопчика кликав Льова.

Нагадаємо, батько вже пояснив свій вчинок і заявив, що в подібних діях не вбачає нічого крамольного.

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги