Політичні чвари чи реорганізація освітньої системи? У Вараші підуть до міської влади, щоб не закривали школу

498

style="padding-top:20px; border-color:#fff;">

Фото 34400.net

Завтра у місті Вараш на Рівненщині трудовий колектив школи № 5, учні та їхні батьки пройдуться ходою до міськради з вимогою не закривати навчальний заклад.

За інформацією директора ЗОШ № 5 Руслана Пашка, хода почнеться відразу після «Останнього дзвоника». Міській владі хочуть передати звернення, в якому просять не ліквідовувати навчальний заклад.

За його словами, міський голова Вараша Сергій Анощенко має намір ліквідувати школу, в якій навчається 721 учень. Натомість перевести їх у четверту школу, де навчається 618 дітей. Таким чином, утворюється одна школа з кількістю 1339 учнів із двозмінним навчанням.

Директор навчального закладу заявив, що міський голова хоче вивільнити приміщення для гімназії: «Школа як юридична одиниця ліквідовується. А працівники звільняються. Якась частина буде переведена», - каже Пашко.

Він також запевняє, що батьки виступають проти переведення. Відтак, завтра усі разом понесуть спільне звернення міському голові.

Усі дії Пашко пов’язує із політичкою розправою, адже він є членом однієї з політичних партій.

Руслан Пашко, фото з його сторінки у Фейсбук

Натомість міський голова Вараша Сергій Анощенко заперечує закриття школи. Каже, що це лише на рівні розмов, жодних дій, мовляв, не вчиняється. Завтра пікетувальники мера не застануть, адже він перебуватиме у Нетішині.

Мер Вараша зазначає, що гімназія демонструє хороші показники, і якщо учнів стане більше, то відповідно буде вищий рівень знань. За його словами, деякі політичні партії подають дану новину як доконаний факт, однак, жодної дії не було. Адже для цього потрібно прийняти рішення на сесії міської ради: «Я лише озвучив тему для обговорення. Жодного кроку в цьому напрямку здійснено не було. Після цього підняли «шумиху» деякі політичні партії. Це не так. Школу не закриватимуть. Гімназія знаходиться в приміщенні дитячого садочку, якщо її перевести в інше приміщення, то буде більше учнів. Таке рішення мені запропонували працівники освіти», - пояснює він.

Сергій Анощенко, фото 34400.net

Щодо звільнення вчителів Анощенко повідомив, що в місті учнів стало менше, а педагогів – ні: «Якщо директор каже, що втратить працівників, то він визнає, що вчителі мають не повне навантаження», - вважає мер.

Також міський голова Вараша спростував заяви щодо політичного переслідування: «В одній школі навчається 1251 учень, а в іншій – 721. Це політика чи ні? Хай вирішують громадяни. Кожен хоче показати із себе «страждальця», - говорить він

Денис ГРИЩУК

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости