Стало відомо, коли вирішиться ситуація щодо "двох голів облради"

677

style="padding-top:20px; border-color:#fff;">

Доки голова Рівненської обласної ради Олександр Корнійчук знаходиться у відпустці, першому заступнику голови обласної ради передали ключ від сейфу, де знаходиться гербова печатка та журнал реєстрації.

Поновлений на посаді голови облради суддею Андрієм Салом Володимир Ковальчук також заявляє про свої наміри виконувати обов`язки голови. Днями Житомирський апеляційний суд відхилив скаргу Рівненської обласної ради.

Наразі зареєстровано рішення щодо звільнення двох голів обласної ради.

Голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та податків Юрій Благодир впевнений, що конфліктна ситуація буде вирішена на наступній сесії Рівненської обласної ради, 17 червня, на користь Олександра Корнійчука. Про це повідомила прес-служба Юрія Благодира.

- Ні для кого не секрет, що Володимир Ковальчук був нав’язаний області «партійними боссами» з Києва. Це було суто політичне рішення, яке частина депутатів прийняла під безпосереднім тиском. Більше такого не повториться. Ані суд, ані політики з Києва не будуть диктувати Рівненщині свою волю. Ми діємо виключно в рамках Закону «Про місцеве самоврядування» - голова Обласної ради призначається депутатами, - підкреслив Юрій Благодир.

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги