Мешканці ЛПЗ просять привести до ладу будинки

579

Мешканці мікрорайону ЛПЗ просять привести до ладу прибудинкової території, відремонтувати під’їзд та стіну, облаштувати дитячий майданчик та освітити пішохідний перехід.

Про це йшлося під час чергової сесії Луцької міської ради 25 травня.

У своєму депутатському запиті свободівець Микола Романюк повідомив, що до нього звернулись мешканці мікрорайону ЛПЗ з проханням освітити пішохідний перехід, що поблизу вулиці Станіславського, 50. Мовляв, він знаходиться за зупинкою, через яку проходить багато людей.

«У вечірню пору ця ділянка мало освітлюється, з цієї причини тут трапляється чимало ДТП», - наполягають місцеві мешканці та просять освітити перехід.

Депутат зауважив, що до нього звернулись мешканці цього ж будинку, які повідомили, що в будівлі тріснула стіна, а дах частково зіпсували через мережеві кабелі, які тягнуть інтернет-провайдери до квартир.

«Під час дощової погоди вода протікає на горище та в під’їзд верхнього поверху будинку», - каже Яручик.

Також депутат зауважив, що мешканці будинку, що на вулиці Станіславського, 11, просять скосити траву на прибудинковій території, вирішити проблему з дахом та парапетами, приварити решітки у підвалі будинку, відремонтувати встановлену сітку. Також привести до ладу дитячий майданчик, а при можливості – встановити нову пісочницю або відремонтувати стару. Турбує місцевих і діра в стелі на 5 поверсі над електрощитом в під’їзді №4 – її просять залатати.

А мешканець будинку, що на вулиці Потебні, 52а, просить депутатів повпливати на відповідні служби, аби ті встановити віконні шибки на першому та четвертому поверхах будинку. Адже в зимовий період там дуже холодно.

Депутати підтримали запити колег

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги