Таки "Горішні плавні": міськрада почала використовувати нову назву міста на офіційному сайті. Фотофакт

535

На офіційному сайті міської ради Горішніх Плавнів (раніше Комсомольск - ред.) почали використовувати нову назву міста, яка була встановлена в рамках декомунізациї.

Так, вперше назва була використана в написанни спортивної новини.

"У Дніпрі закінчився чемпіонат України з веслування на байдарках і каное. Після цього було озвучено склад збірної України, яка поїде на Олімпійської ігри 2016 до Бразилії. До складу збірної увійшли троє спортсменів з Полтавщини. Про це повідомляє прес-служба Федерації каное України. У каное-одиночці на 1000 метрів Україну представлятиме Павло Алтухов з Горішніх Плавнів. У каное-двійці на 1000 метрів честь України захищатиме Дмитро Янчук у парі з Тарасом Міщуком. Також до Ріо поїде і Марія Кічасова, яка буде запасною у складі байдарки-четвірки, – йдеться на сайті Горішніх Плавнів".

Однак це єдина інформація, яку написано із використанням нової назви. У інших публікація місцева влада звертається до жителів не інакше як комсомольчани. Зокрема, запрошуючи 28 червня на Театральну площу разом відзначити 20-ту річницю Конституції України.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости