newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

"Чупакабра" на Буковині: на Хотинщині чоловік заколов вилами невідому тварину. Фото

8,5 т.
'Чупакабра' на Буковині: на Хотинщині чоловік заколов вилами невідому тварину. Фото

На Буковині, у селі Рукшин Хотинського району, чоловік у себе в домогосподарстві натрапив на невідому тварину та заколов її вилами. Істота була з довгим тулубом та хвостом, який у повернутому стані сягав шиї, великими вухами, короткими передніми ногами, великою кількістю зубів.

Видео дня

Як повідомляє molbuk.ua, до обійстя господаря розпочалося справжнє паломництво земляків, аби побачити дивне створіння. Чимало людей фотографували його на мобільні телефони, а знімки потім розмістили у соцмережах.

Дехто стверджує, що була не одна чупакабра, а дві: крупнішій вдалося втекти.

Базарюючі у четвер у Хотині рукшинці розповідали, що і раніше, зокрема з осені, до господарств сільчан заходили непрохані гості. Вони знищили чимало кролів. Причому на тушках лише окремих знайшли сліди боротьби. Схоже, що невідома тварюка убивала живність, стискаючи тулуб. Виявляла неабияку спритність, перелазячи і перестрибуючи навіть двометрові загорожі із сітки.

У людей, які бачили труп чупакабри, немає однозначної думки щодо того, на яку з відомих тварин вона схожа. Одним нагадує лисицю, а іншим – навіть кенгуру, адже передні кінцівки надто короткі, як для типових для нашого регіону представників фауни.

Місцеві ветеринари не змогли ідентифікувати чупакабру.

Чупакабра (від ісп. chupar — "смоктати" і cabra — "коза", тобто "козячий вампір" або "той, що ссе козячу кров") — фантастичнатварина, криптид, якій приписують вбивства кіз, кролів та іншої свійської живності через знекровлення. Достовірних відомостей про існування чупакабри немає, тим не менш, ЗМІ періодично поширюють свідчення людей, які нібито бачили чупакабру, що надходять з різних регіонів.

"Чупакабра" на Буковині: на Хотинщині чоловік заколов вилами невідому тварину. Фото