Контрабанда - стоп: Москаль не дав вивезти з країни заборонений кругляк

772

Чергову неприємну знахідку виявили у вагонах з "дровами", що нині заблоковані на Закарпатті.

Про це пише transkarpatia.net з посиланням на голову Закарпатської ОДА Геннадія Москаля.

За інформацією посадовця комісійна перевірка 169 залізничних вагонів на прикордонних станціях "Чоп" та "Батєво" триває. Станом на 11 червня зафіксовані додаткові порушення та розбіжності між декларованим у документах і реальним вантажем.

Так, у 8-ми вагонах, завантажених за документами паливною деревиною (тобто дровами), виявлена частина деревини з кодом 4403 (ділова деревина). Власники деревини: ДП "Бродівське лісове господарство", ДП "Самбірське лісове господарство", ДП "Сколівське лісове господарство", ДП "Славське лісове господарство". Митне оформлення вантажу здійснювала Львівська митниця.

Такі ж порушення виявлені у вагонах із деревиною від ДП "Новоград-Волинський дослідний ліспромгосп", митне оформлення яких проводила Житомирська митниця, та ДП "Бережанське лісопромислове господарство", митне оформлення яких здійснювала Тернопільсьська митниця. Крім того, в процесі зважування зафіксовані розбіжності у задекларованій і реальній вазі вантажу. Два вагони з деревиною виявилися легшими від задекларованої ваги на 3,6 тонни, а один – важчим на 1,2 тонну. Митне оформлення цих вагонів здійснювала Тернопільська митниця.

Голова ОДА Геннадій Москаль направив телеграму керівництву Державної фіскальної служби України з проханням анулювати документи підприємств-порушників на митне оформлення лісоматеріалів, а також у Державне агентство лісових ресурсів із проханням відкликати оформлені з порушеннями вагони зі станцій "Чоп" та "Батєво".

Нагадаємо, що на прикордонних станціях "Чоп" та "Батєво" накопичилися 169 вагонів з усієї України, які, згідно з документами, завантажені "паливною деревиною" для експорту в країни ЄС. Результати попередньої перевірки, яка виявила грубі порушення та розбіжності між декларованим і реальним вантажем, були оприлюднені вчора.

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости