На Волині після святкування випускного з отруєнням госпіталізували 10 людей

2,0 т.
На Волині після святкування випускного з отруєнням госпіталізували 10 людей

У ресторані в місті Берестечко Горохівського району Волинської області під час святкування випускного вечора відвідувачі отруїлася харчовими продуктами; десятьох з тридцяти осіб, які були присунуті на святі, госпіталізували в Горохівську ЦРЛ з діагнозом "харчова токсикоінфекція".

Видео дня

Про це повідомляє ІА "Волинські новини" з посиланням на власні джерела.

Як йдеться у повідомленні, у п’ятницю, 28 травня, школярі школи Берестечка та їхні батьки святкували випускний вечір в ресторані "Таверна". Вже 30 травня, в неділю, перші шестеро людей були доставлені в Горохівську ЦРЛ з ознаками гострої кишкової інфекції.

Серед хворих - батьки та їхні діти випускники. Є випадок, де в лікарню госпіталізували цілу сім’ю: батьків та їхній сімнадцятирічний син.

Зі слів медиків, отруєння протікає досить тяжко, в окремих осіб зберігається висока температура тіла. Медики районної лікарні надають допомогу хворим, та готові до того, що в медзаклад можуть поступити ще люди, які пригощались на святі.

Зі слів лікаря епідеміолога ДУ "Волинський обласний лабораторний центр Держіпедемслужби" Валентини Новачевської, на святкуванні, крім страв, приготованих в самому закладі, було багато кондитерських виробів та домашніх фруктів, принесених батьками школярів.

"Фахівці держепідемслужби відібрали аналізи із залишків продуктів з бенкету. Наразі чекаємо на результати лабораторної експертизи. Але є підозра на сальмонелу", - підсумувала лікар.