В НАБУ попросили Москаля тримати язик за зубами

21,0 т.
В НАБУ попросили Москаля тримати язик за зубами

У Національному антикорупційному бюро заявили, що готові розпочати роботу над заявою голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля щодо посадовців, які ніби збагатилися, передавши владу колишньому президенту УКраїни Віктору Януковичу.

Видео дня

Про це повідомляє zakarpattya.net.ua з посиланням на НАБУ.

"Національне антикорупційне бюро готове взяти в роботу заяву Геннадія Москаля щодо можливого незаконного збагачення вищих посадових осіб держави у зв’язку з "передачею влади В.Януковичу", якщо голова Закарпатської ОДА повідомить конкретні факти та обставини, які можуть бути перевірені детективами НАБУ", - сказано у повідомленні.

Вказується, що станом на 2 червня Москаль не звертався до НАБУ із заявою.

"У своїй публічній заяві, оприлюдненій на персональному сайті у вівторок, 31 травня, він не вказав на конкретні факти або обставини, за яких могло статися вказане ним кримінальне правопорушення", - повідомляють у відомстві.

Москаль стверджує, що екс-президент Віктор Ющенко і глави його Секретаріату Віктор Балога і Віра Ульянченко отримали майже мільярд доларів за передачу влади Януковичу.

На відповідну заяву голови Закарпатської ОДА Віктор Балога зауважив, що не може "серйозно сприймати слова людини, яка без жодного докору сумління створила в обласній раді більшість з екс-регіоналами з "Опозиційного блоку", і яка не приховує свою дружбу з Хомутинніком і партією "Відродження".