Активісти перевірили реальний стан із партійними осередками на Волині

349

Громадські активісти перевірили, яке представництво на Волині мають різні політичні сили.

Про це IA ZIK повідомили у громадянській мережі «Опора».

Громадський консультант Громадянської мережі «Опора» у Волинській області Катерина Шарпата показала всеукраїнську карту контактів приймалень парламентських партій та народних депутатів, обраних в мажоритарних округах. Вона також представила аналіз щодо ситуації з приймальнями партій та депутатів як по Україні, так і на Волині.

«За інформацією міністерства юстиції України, станом на сьогодні в Україні зареєстровано 297 політичних партій. На Волині зареєстровано 229 обласних партійних осередків. Щодо парламентських партій, то відповідних обласних, міських, районних осередків в Україні налічується 21 058, у Волинській області – 777. Абсолютним лідером як в Україні, так і на Волині за кількістю зареєстрованих партійних осередків є Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», в якої їх налічується в Україні 16 862, а на Волині – 689», – розповіла Катерина Шарпата.

Експерт також розповіла про особливості та результати моніторингу щодо функціональної активності осередків парламентських партій на Волині. Моніторинг тривав у три етапи протягом березня-квітня. Спочатку керівникам політичних осередків надіслали запити із проханням надати інформацію про партійну мережу. На другому етапі представники «Опори» відвідали усі обласні, міські та районні осередки політичних партій відповідно до отриманих на запит адрес.

«На третьому етапі на основі відомостей, отриманих в результаті перевірки функціональної активності осередків політичних партій по всій Україні, було сформовано «Всеукраїнську карту контактів осередків політичних партій та приймалень народних депутатів», – зазначила Катерина Шарпата.

У результаті моніторингу відповідь на запити отримали лише від чотирьох політичних сил: «Народний Фронт», БПП «Солідарність», ВО «Батьківщина», «Об’єднання «Самопоміч». Відповідно до наданої інформації, «Народний Фронт» на Волині має 7 діючих осередків політичної партії та 10 відповідальних представників в районах; Блок Петра Порошенка «Солідарність» – 2 осередки політичної партії; «Батьківщина» – 8 осередків (лише у містах); «Самопоміч» – 6 осередків політичної партії.

У результаті перевірки отриманої інформації представники «Опори» виявили партійні осередки:

«Народний Фронт» – 0 осередків політичної партії та 17 відповідальних представників в районах;

Блок Петра Порошенка «Солідарність» – 2 осередки політичної партії;

Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» – 20 осередків;

«Об’єднання «Самопоміч» – 6 осередків політичної партії.

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости