, view = metaData.view != null ? string.Join("|", metaData.view) : null})

Знайти Пулю: у Рівному поліцейські допомогли відомій волонтерці впоратися з шантажистами

1.4т

У п'ятницю, 10 червня, близько сьомої години вечора, поліцейські, які патрулювали район Басового Кута у Рівному, отримали прохання допомогти у розшуку зниклої собаки породи боксер на кличку Пуля.

Про це пише erve.ua із посиланням на Патрульну поліцію Рівного.

Власниця собаки, відома волонтерка та громадський активіст Іванна Свирида, до цього обійшла усі двори мікрорайону та домашньої улюблениці не знайшла.

Через дві години після отримання повідомлення, Пулю побачив піший патруль. Нетвереза компанія вирішила привласнити собаку собі. Поліцейські повернули собаку справжній власниці. Вдома на зинклу Пулю чекало троє маленьких цуценят.

"Дуже дякую нашій поліції за Вашу багатогранність. До цих пір ми бачили як наші вулиці стають вільнішими від машин, але ваша робота виявляється немає кордонів і меж. Ваша щирість та людяність - вражає. Дякую вам за вашу роботу. В той час, коли мало не все місто допомогало у пошуках зниклої улюблениці знайшлися такі "цікаві" люди, напевно "бізнесмени нового часу", які вирішили заробити на цьому. Сергій зателефонував і сказав, що знає хто викрав нашу Пульку і хоче за це 1500 грн. (як мінімум). А потім, коли дізнався, що Пуля була в АТО і приїхала додому і грошей йому ніхто не дасть то сказав, що "шкода, що вони (разом з господарем) НЕ ЗДОХЛИ!", - написала у Facebook Іванна Свирида.

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги