Житомир. Через підкинуту дохлу лисицю у місті оголошено карантин

1,4 т.
Житомир. Через підкинуту дохлу лисицю у місті оголошено карантин

Уночі невідомі причепили до вхідних дверей квартири в Житомирі мертву лисицю. На ранок пухнастий "сюрприз" на дверній ручці помітили сусіди і повідомили міліцію та ветеринарну службу. Останні й з'ясували - на тварині не було слідів вогнестрільних поранень чи капкана. Фахівці кажуть, тварина була хвора на сказ, від цього і померла.

Видео дня

В усьому мікрорайоні оголосили карантин.

Як повідомив Олександр Терещук, керівник Житомирської міської ветеринарної лікарні, була проведена дезінфекція приміщення, прилеглої території.

Поки правоохоронці шукають хуліганів, які почепили скажену лисицю на двері, мешканці будинку припускають, що для залякування до такого кроку вдався голова ОСББ, у яке вони відмовилися вступати. Сам голова ОСББ усі звинувачення відкидає. Каже, що це люди самі провокують скандали.

Тим часом ветеринари щеплють усіх домашніх і безпритульних тварин мікрорайону. Та попереджають - сказом міг заразитись і той, хто приніс лисицю до під'їзду.

У Бердичівському районі тієї ж області зареєстровано два випадки сказу у великої рогатої худоби - у корови й бика. Обох тварин знищено.