newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Дніпропетровськ. Справу про вибух газу в житловому будинку розслідують повторно

1,2 т.
Дніпропетровськ. Справу про вибух газу в житловому будинку розслідують повторно

Апеляційний суд Запорізької області задовольнив апеляцію потерпілих від вибуху в житловому будинку Дніпропетровська 2007 року і направив справу на дорозслідування. Про це повідомив адвокат потерпілих Дмитро Поповський. За його словами, таким чином скасоване рішення Заводського районного суду Запоріжжя, який амністував трьох колишніх високопосадовців «Дніпрогазу» і закрив справу. Як зазначив Дмитро Поповський, дорозслідування справи тепер має провести прокуратура Дніпропетровської області.

Видео дня

Вибух у житловому будинку Дніпропетровська, який стався 13 жовтня 2007 року, забрав життя 23 людей, ще 400 людей залишились без житла. Житловий будинок був зруйнований, розташованi поблизу будинки i споруди пошкоджені. За трагедію досі ніхто не відповів.

8 грудня 2010 року Заводський районний суд Запоріжжя, розглядаючи справу щодо вибуху газу в житловому будинку, амнiстував трьох колишніх керiвникiв ВАТ «Днiпрогаз». Таким чином суд задовольнив клопотання сторони обвинувачення – прокурорів Дніпропетровська та Запоріжжя, а також підсудних.