newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img
Сергей Борщевский
Сергей Борщевский
Писатель и дипломат, эксперт Центра исследования России

Блог | Вспомнила бабка, как девочкой была. Москва делает из Байдена сексуального маньяка?

Вспомнила бабка, как девочкой была. Москва делает из Байдена сексуального маньяка?

У деякі вітчизняні ЗМІ проникла інформація про втечу до Росії Тари Рід - громадянки США, колишньої співробітниці офісу тоді ще сенатора Джо Байдена, яка звинувачувала екс-шефа у начебто "сексуальних домаганнях".

Американські ж ЗМІ давно смакують заяви Тари Рід, оскільки ця особа час від часу виринає в інформаційному просторі США.

Працювала Тара Рід в офісі сенатора Байдена в 1992-1993. А звинуватила колишнього шефа в епізоді, який начебто мав місце в 1993 році і який сама ж Тара Рід кваліфікувала як сексуальні домагання, через 27 років - аж у березні 2020, акурат під час виборчої кампанії.

Домагання - за словами Тари Рід, якій у 1993 було 29 років - полягали в тому, що одного разу Байден нібито притиснув її до стіни і дав волю рукам. А ще Байден нібито поцілував їй руку. Тоді ж Тара Рід закликала Байдена вийти з президентської гонки.

Видео дня

Сам Байден звинувачення Тари Рід категорично відкинув. Зрештою, як відомо, ця атака на репутацію не завадила Джо Байдену стати обраним президентом.

Так чи інакше тоді ж таки, в 1993, Тара Рід залишила Вашингтон, бо - як згадувала сама в 2018 - хотіла зробити кар'єру актриси (чого не сталося) і - увага! - була розчарована американською урядовою "ксенофобією" щодо Росії.

І ще цікава деталь. В 2020 році, коли через заяву Тари Рід навколо кандидата в президенти Джо Байдена вибухнув скандал, її інтереси представляли двоє адвокатів - Дуглас Вігдор і Вільям Моран. Другий - колишній письменник і співробітник російської агенції "Спутнік".

Одкровення Тари Рід викликали у США чимало критики. Різні оглядачі звертали увагу на суперечливість її тверджень, на те що вони щораз обростають новими подробицями. А в одній публікації "Нью-Йорк таймс" вона була прямо названа російською агенткою.

І ось нарешті Тара Рід у Москві. "Спутнік" влаштував її прес-конференцію, в якій взяла участь російська шпигунка, а нині депутат Держдуми від "Єдиної Росії" Марія Бутіна. 

Тара Рід вибачилася перед "російськими братами та сестрами за агресивну позицію адміністрації США" і висловила бажання набути російське громадянство. Бутіна обіцяла посприяти.

У Москві Тара Рід зізналася, що нарешті почувається в безпеці і може вільно дихати. Точнісінько, як співалося 1939 року, в добу репресій, у фільмі "Цирк":                             

Я другой такой страны не знаю,                             

Где так вольно дышит человек.

Мабуть, у кремлівської пропаганди справи зовсім кепські, якщо витягнули зі скрині цю пропахлу нафталіном дамочку.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...