Война теперь закончится, только когда наша пехота поднимет флаг в Донецке и Севастополе

1 минута
99,3 т.
Война теперь закончится, только когда наша пехота поднимет флаг в Донецке и Севастополе

Тепер все. Вже недоречні питання "А коли це все закінчиться?" Вже неможливо, щоб війна якось раптом сама закінчилась. Путін не дав світу шанс здобути мир - він вирішив захищати захоплене з усіх сил.

Видео дня

Тепер війна закінчиться тільки коли наша піхота підніме прапор у Донецьку та Севастополі. І щоб це сталось найближчими роками, нам усім треба стати націю, яка об’єднана однією ідеєю - як перемогти і як найкраще зробити для нашоі перемоги.

І тепер це ще один історичний день, який увійде у підручники. Так, сьогодні Україна вперше визначила курс на перемогу у війні бо президент Володимир Зеленський відмовився від перемовин з РФ поки Путін залишається президентом. Відмова від перемовин з Путіним з боку Зеленського - це відмова від компромісів, які б знищили незалежність України.

Ціна цього свідомого вибору, цього курсу на національну незалежність та державність страшна - кров десятків тисяч українців, яких вбила Росія зараз, кров мільйонів, яких вбила російська імперська політика в минулому.

Тепер весь світ побачив як новий фюрер проголосив себе головним злом, який погрожує знищити планету, якщо він так забажає, і з яким неможливо домовитись.

Тепер треба рішуче зачищати усе проросійське у владі та державі, що туди попризначали і діючі і попередники.

Тепер все загострилось - або росіяни знищать всю Україну і вб’ють ще багато десятків тисяч людей, або ми знищимо в Україні усіх окупантів. Ми маємо подарували нашим дітям перемогу та мир.

Тепер нам потрібна стратегія перемоги, бо війна буде йти ще жорсткіше, ще масштабніше, і щоб перемогти нам потрібні рішучі реформи в державі, потрібна системність та організованість, набагато вищого рівня.

Але вибір нами зроблений.

Сьогодні більш ніж коли-небудь я переконаний, що Україна переможе.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...